Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Vyberte si svůj osobní drahokam, který vám propůjčí své schopnosti

Drahé kameny nás přitahují snad od nepaměti. A nejde jen o jejich nestandardní fyzikální vlastnosti a jejich nedostatek, který z nich dělá cenný artikl. Dalším důvodem jsou jejich „magické“ schopnosti. Podle slavného amerického proroka Edgara Cayceho je v každém drahokamu a polodrahokamu spousta vibrací, které nás mohou pozitivně ovlivňovat. Vždy však záleží na tom, zda ke kameni uchováváme hluboký vztah.

Mít vlastní osobní kámen není nic neobvyklého. Může mít mnoho podob, například drahokam v oblíbeném šperku a nebo zkrátka kámen, který se nám z nějakého důvodu líbí víc než všechny ostatní. Podstatný je zmíněný osobní vztah.

A jak jste na tom se svým osobním kamenem vy? Pokud ještě žádný nemáte a nemůžete se pro žádný rozhodnout, poradíme vám, jak na to.

Osobní drahý kámen můžeme vybírat podle několika kritérií:

  • podle data narození
  • podle planet
  • podle Zvěrokruhu
  • podle barev
  • podle významu

S výběrem drahých kamenů na základě data narození byla spjata stará anglosaská kultura, ale využívali je také hebrejští velekněží. Dvanáct kamenů symbolizujících jednotlivé znamení zvěrokruhu a později měsíců v roce zdobily jejich náprsníky již v pátém století před naším letopočtem.

S planetami jsou drahé kameny spojeny podle ranných textů Ájúrvédy a Tantry. Touto metodou se nejčastěji řídí lidé, kteří mají zdravotní problémy a rádi by svůj zdravotní stav podpořili právě prostřednictvím léčivého kamene.

Výběr kamene podle znamení Zvěrokruhu pochází z východních kultur a v současnosti je hojně využívaný. Ovšem pozor – každé znamení je zároveň spojeno i s kameny, které pro něj nejsou vhodné

Poměrně jednoduché je to s barvami. Shromážděte předměty v těchto barvách – červená, růžová, hnědá, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová, bílá, černá a šedá a a zavřete oči. Poté, co se vaše mysl zklidní, je opět otevřete a předmět, na kterém váš zrak ulpí nejdříve, je ten právy – vyberte si kámen ve stejné barvě jako daný předmět.

Kamenům jsou připisovány různé vlastnosti, které mají co dočinění s těmi lidskými. Kámen si proto můžete vybrat i na základě toho, jakou vlastnost byste v sobě rádi rozvinuli.

Další zajímavé informace, které vám ve výběru osobního kamene pomohou, najdete v e-shopu www.nefertitis.cz, kde si, mimochodem, můžete kámen i zakoupit.