Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Tommy Hilfiger obléká všechny generace

Potrpíte si na značkové hadříky? Jasně, o značku jako takovou by samozřejmě mělo jít až na posledním místě. Na tom prvním stojí design a na druhém kvalita zpracování. Jenomže nebudeme si nic nalhávat, je to právě značkové oblečení, které to s přívlastkem „no name“ v rámci designu i kvality výrazně překonává. Zkrátka a dobře – značkové oblečení většina z nás nosí proto, že dobře vypadá a vydrží mnohem déle než jedno praní. Vraťme se však k tomu podstatnému. Máte-li zálusk na oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle a vypadat ještě lépe, něco bychom pro vás měli. Říká vám něco Tommy Hilfiger?

Je-libo denim, nebo něco konzervativnějšího?

Lifestyle brand Tommy Hilfiger zřejmě nemusíme blíže představovat. Thomas Jacob Hilfiger nedávno oslavil šedesátku a v oděvním průmyslu se začal angažovat již na začátku sedmdesátých let. Od roku 2010 je společnost Tommy Hilfiger Corporation součástí giganta Calvin Klein. Značka Tommy Hilfiger se neváže jen k oblečení, ale i spoustě dalších výrobků. Najdete ji na parfémech, ale také ložním prádle nebo koupelnových produktů.

Móda Tommy Hilfige se odjakživa dělí na dvě hlavní větve – Hilfiger Denim (džínová a denimová móda) a Menswear/Womenswear (vyšší třída oblečení). Kolekce Denim je určena především mladším zákazníkům, řadě Menswear/Womenswear přijdou na chuť i starší a konzervativnější ročníky.

Oblečení Tommy Hilfiger za bezkonkurenční ceny

Oblečení s logem Tommy Hilfiger ocení každý, kdo vyžaduje kombinaci stylu a kvality. A protože nepatří mezi nejlevnější, určitě se vám bude hodit tip na prodejce, u kterého pořídíte značkové oblečení mnohem levněji. Nebojte se, nejde o padělky ani second hand. Společnost Gamata nabízí outlety a to nejen od Tommyho Hilfighera, ale také další světové značky. Chcete-li se do nového roku „oháknout“ ve velkém stylu a ušetřit řádově desítky procent oproti cenám u ostatních prodejců, koukněte se na další informace na www.gamata.cz.