Móda

Tommy Hilfiger obléká všechny generace

Potrpíte si na značkové hadříky? Jasně, o značku jako takovou by samozřejmě mělo jít až na posledním místě. Na tom prvním stojí design a na druhém kvalita zpracování. Jenomže nebudeme si nic nalhávat, je to právě značkové oblečení, které to s přívlastkem „no name“ v rámci designu i kvality výrazně překonává. Zkrátka a dobře – značkové oblečení většina z nás nosí proto, že dobře vypadá a vydrží mnohem déle než jedno praní. Vraťme se však k tomu podstatnému. Máte-li zálusk na oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle a vypadat ještě lépe, něco bychom pro vás měli. Říká vám něco Tommy Hilfiger?

Je-libo denim, nebo něco konzervativnějšího?

Lifestyle brand Tommy Hilfiger zřejmě nemusíme blíže představovat. Thomas Jacob Hilfiger nedávno oslavil šedesátku a v oděvním průmyslu se začal angažovat již na začátku sedmdesátých let. Od roku 2010 je společnost Tommy Hilfiger Corporation součástí giganta Calvin Klein. Značka Tommy Hilfiger se neváže jen k oblečení, ale i spoustě dalších výrobků. Najdete ji na parfémech, ale také ložním prádle nebo koupelnových produktů.

Móda Tommy Hilfige se odjakživa dělí na dvě hlavní větve – Hilfiger Denim (džínová a denimová móda) a Menswear/Womenswear (vyšší třída oblečení). Kolekce Denim je určena především mladším zákazníkům, řadě Menswear/Womenswear přijdou na chuť i starší a konzervativnější ročníky.

Oblečení Tommy Hilfiger za bezkonkurenční ceny

Oblečení s logem Tommy Hilfiger ocení každý, kdo vyžaduje kombinaci stylu a kvality. A protože nepatří mezi nejlevnější, určitě se vám bude hodit tip na prodejce, u kterého pořídíte značkové oblečení mnohem levněji. Nebojte se, nejde o padělky ani second hand. Společnost Gamata nabízí outlety a to nejen od Tommyho Hilfighera, ale také další světové značky. Chcete-li se do nového roku „oháknout“ ve velkém stylu a ušetřit řádově desítky procent oproti cenám u ostatních prodejců, koukněte se na další informace na www.gamata.cz.