Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Vyberte si vůz podle svého gusta

Minulý článek jsme věnovali komplexním službám pražské autopůjčovny Travel Car a zmínili se o tom, že disponuje rozsáhlým vozovým parkem, ve kterém nechybí ani minibusy nebo vozidla pro VIP. Rozhodli jsme se proto do garáží pražské půjčovny aut zavítat ještě jednou a sestavit pro vás auto-menu.

Malá vozidla pro nenáročné

Potřebujete-li se dostat z bodu A do bodu B a nehodláte s sebou vláčet půl obývacího pokoje, budete spokojení. V rámci malých vozů nabízí autopůjčovna Praha českou Fábií a italskou stylovkou v podobě Fiatu 500. Ne nadarmo se říká, že co je malé, to je milé a o „pětistovce“ to platí dvojnásob.

Zlatý střed

Největší výběr najdete v kategorii standardních vozidel, jak se na autopůjčovnu sluší a patří. Slušná výbava, dobré jízdní vlastnosti a prostorný kufr – ať už si vyberete Škodu Superb, Renault Fluence, Chevrolet Cruze nebo kterýkoliv jiný z mnoha nabízených modelů, určitě nebudete zklamaní. Zkrátka a jednoduše auta, kterých jezdí na silnicích vůbec nejvíc.

Dopřejte si luxus

Čeká vás důležité obchodní jednání nebo si jen chcete vyzkoušet, jaké to je řídit opravdu luxusní vozítko? I těch má půjčovna aut Praha dostatek. Audi A8, BMW 7, Mercedes S class – a to vše v plné výbavě. Splňte si svůj sen a projeďte se alespoň na pár dní v automobilu, o kterém tajně sníte.

Minibusy

Minibusy jsou ideální dopravní prostředky pro rodinný výlet. Ať už si vyberete Mercedes Vito, Viano, Renaukt Traffic nebo Opel Vivaro, nikdy se nebudete mačkat a vždy se bezpečně dostanete třeba na druhý konec republiky.

Užitková vozidla

Citroen Jumper, Renault Master a VW Transporter jsou uznávanými dříči, kteří za vás udělají všechnu špinavou práci. S pojízdnými krabicemi je stěhování hračka.

Neměli bychom zapomenout ani na auta pro pořádné chlapy – luxusní SUV BMW X5 a Mercedes ML jsou zárukou dynamické a bezpečné jízdy. Chcete-li si připadat jako pán situace, neváhejte.