Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Vyberte si vůz podle svého gusta

Minulý článek jsme věnovali komplexním službám pražské autopůjčovny Travel Car a zmínili se o tom, že disponuje rozsáhlým vozovým parkem, ve kterém nechybí ani minibusy nebo vozidla pro VIP. Rozhodli jsme se proto do garáží pražské půjčovny aut zavítat ještě jednou a sestavit pro vás auto-menu.

Malá vozidla pro nenáročné

Potřebujete-li se dostat z bodu A do bodu B a nehodláte s sebou vláčet půl obývacího pokoje, budete spokojení. V rámci malých vozů nabízí autopůjčovna Praha českou Fábií a italskou stylovkou v podobě Fiatu 500. Ne nadarmo se říká, že co je malé, to je milé a o „pětistovce“ to platí dvojnásob.

Zlatý střed

Největší výběr najdete v kategorii standardních vozidel, jak se na autopůjčovnu sluší a patří. Slušná výbava, dobré jízdní vlastnosti a prostorný kufr – ať už si vyberete Škodu Superb, Renault Fluence, Chevrolet Cruze nebo kterýkoliv jiný z mnoha nabízených modelů, určitě nebudete zklamaní. Zkrátka a jednoduše auta, kterých jezdí na silnicích vůbec nejvíc.

Dopřejte si luxus

Čeká vás důležité obchodní jednání nebo si jen chcete vyzkoušet, jaké to je řídit opravdu luxusní vozítko? I těch má půjčovna aut Praha dostatek. Audi A8, BMW 7, Mercedes S class – a to vše v plné výbavě. Splňte si svůj sen a projeďte se alespoň na pár dní v automobilu, o kterém tajně sníte.

Minibusy

Minibusy jsou ideální dopravní prostředky pro rodinný výlet. Ať už si vyberete Mercedes Vito, Viano, Renaukt Traffic nebo Opel Vivaro, nikdy se nebudete mačkat a vždy se bezpečně dostanete třeba na druhý konec republiky.

Užitková vozidla

Citroen Jumper, Renault Master a VW Transporter jsou uznávanými dříči, kteří za vás udělají všechnu špinavou práci. S pojízdnými krabicemi je stěhování hračka.

Neměli bychom zapomenout ani na auta pro pořádné chlapy – luxusní SUV BMW X5 a Mercedes ML jsou zárukou dynamické a bezpečné jízdy. Chcete-li si připadat jako pán situace, neváhejte.