Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Vybitý mobil? Už nikdy více

Jezdíte často na delší služební cesty a sem tam si doma zapomenete nabíječku od mobilního telefonu? Nebo si zkrátka mobil zapomenete nabít a to zejména tehdy, když ho budete nejvíce potřebovat? Kupte si solární nabíječku a předejdete zbytečným problémům. Tento velmi praktický doplněk je rok od roku levnější, což ho činí dostupným prakticky každému. Solární nabíječku využijete i na dovolené v zemích s odlišnou zásuvkou. Pokud si doma zapomenete redukci, ještě není nic ztraceno. Mobil se vám během dne dobije pomocí sluneční energie. Pojďme se na technický zázrak jménem solární nabíječka podívat blíže.

Solární nabíječka – neúnavný pomocník

Výhoda solární nabíječky je jasná. Nabije vám mobilní telefon, mp3 přehrávač či tablet, kdykoliv budete potřebovat. Díky vestavěnému akumulátoru si udrží nashromážděnou energii, kterou využijete na pozdější dobití. Silnější nabíječky mají kapacitu daleko přes 10 000mAh, což postačí na několikanásobné nabití smarthponů. V praxi to znamená jediné – během dne nabíječku dobijete a můžete ji použít i večer či v noci, když bude Slunce u protinožců. Nabíječka vám přijde vhod i v případě, že často cestujete s pomocí GPS a zapomněli jste si doma napájení do auta.

Solární nabíječka nejen pro mobilní telefony

V minulých letech byla cena nabíječek velmi vysoká, často i několik tisíc korun. Kapacita se s těmi dnešními také nedala srovnat. Dnes je solární nabíječka pro mobilní telefony k mání i za méně, než tisíc korun. Na výsledné ceně hraje stěžejní roli kapacita nabíječky. Pakliže potřebujete nabíječku, která dokáže skladovat úctyhodné množství energie pro opětovné nabití vašich telefonů, GPS či tabletů, skutečně za ni dáte i několik tisíc. Nabíječky se připojují přes USB a zajistí okamžitý přísun energie. Díky minimálním rozměrům vám v zavazadlech určitě nebudou překážet.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *