Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

PENTA – servis: Specialista na páskovací a balící stroje a obalový materiál

Hledáte spolehlivého dodavatele obalového materiálu a páskovacích a balících strojů? Zní to jako klišé, ale napadá vás jediný důvod, proč nespolupracovat s profesionály s třicetiletou praxi v oboru? Chcete-li patřit k nejlepším, musíte těmi nejlepšími obklopit. A firma PENTA – servis, spol s. r.o. mezi ně rozhodně patří. Prozkoumali jsme komplexní portfolio produktů a služeb a zjistili, co vám může česká společnost nabídnout.

PENTA – servis působí na českém trhu již od roku 1992, ale jádro společnosti tvoří zkušení matadoři s třicetiletou praxí. V prvopočátku firma zajišťovala především servisní a obchodní činnost v oblasti páskovací a obalové techniky a postupně se rozvinula do dnešní podoby, kdy disponuje rozsáhlými výrobními, předváděcími a skladovacími prostory. V současné době jde o 2 500 m2 skladové plochy a 150 m2 předváděcích prostor. Zde si můžete vyzkoušet většinu standardních strojů.

Společnost PENTA -servis disponuje osvědčením o zapojení do systému EKO-NOM a mnoha dalšími certifikáty, které potvrzují špičkový servis. Za zmínku stojí certifikát o zastoupení firmy SMB Schwede Machinebau GmbH Goldkronach a certifikáty k páskovacím poloautomatům SP a automatům a průchozím automatům TP. S výrobou a vývojem těchto strojů má firma 30ti leté zkušenosti.

Nepřehlédněte ani bohaté reference ze strany odborných časopisů.

Ukázka sortimentu:

páskovací stroje – ruční, poloautomatické, automatické a speciální stroje, průchozí automaty, stroje na páskování palet a ovíječe vázací pásky

balící stroje – ruční, víkové a skupinové baličky, stroje na balení časopisů a palet, dopravníky

ovíjecí stroje – stroje na ruční, poloautomatické a automatické odvíjení, speciální ovíjecí stroje, ovíjecí roboti

lepící stroje – ruční, poloautomatické i automatické

Pokud je pro vás investice do nových strojů nereálná, případně potřebujete zařízení jen na kratší časový úsek, zřejmě vás potěší také služby půjčovny. Odborně vyškolení zaměstnanci vám pomohou s výběrem konkrétního stroje a spotřebního materiálu, zaškolí vás a názorně předvedou veškeré úkony. Cena závisí na době zapůjčení a náročnosti provozu.

Další možností je zakoupení použitých strojů za zvýhodněné ceny ve firemním bazaru. Veškerá technika je ve vynikajícím stavu a podrobné informace, včetně odpovídajících fotografií, jsou k dispozici na webu.

PENTA – servis zároveň zajišťuje servis obalové techniky, elektro revize a preventivní prohlídky.

Dalším pilířem je obalový materiál– vázací a lepící pásky, stretch folie, teplem smrštitelné folie a LPED folie, vázací spony a rohy.

Bližší technické parametry strojů a obalového materiálu najdete na www.pentaservis.cz.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Dobrý den, máte pravdu. Dříve jsme odebírali od nich folie Bollore a nyní Fibope za příznivější ceny a určitě mají i lepší vlastnosti. Budeme nyní pořizovat na provoz novou komorovou baličku takže určitě oslovíme. Pěkný večer