Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

WNT: Naprosto přesné nástroje pro třískové obrábění

Zabýváte se výrobou, jejíž podstatou je třískové obrábění? Pak jistě víte, že kvalita výrobků podstatně závistí na nástrojích. Musí být přesné a odolné. Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje stávající dodavatel, případě hledáte partnera, který je schopen zajistit mnohem efektivnější spolupráci a poskytne vám nadstandardní služby, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Zaměřili jsme se na činnost české pobočky mezinárodního koncernu WNT, který patří ke světové špičce v oblasti výroby obráběcích nástrojů. Proč byste měli zvážit spolupráci s WNT Česká republika s.r.o.? Důvodů je víc než dost a nejde jen o bohatou nabídku produktů, která čítá více než 45 000 položek!

Proč spolupracovat s WNT Česká republika?

WNT Česká republika funguje na tuzemském trhu od roku 2005. Koncept WNT sklízí úspěchy i v našich podmínkách, protože české výrobní firmy mají podobné požadavky jako zahraniční subjekty. Už dávno nejde jen o přijatelnou cenu nástrojů – zásadní roli hraje také expresní doba dodání a špičkový poradenský servis. Ten pro vás zajistí vysoce kvalifikovaní technici, kteří vám poradí s výběrem konkrétních nástrojů i optimálního výrobního postupu. Jsou k dispozici na telefonu a rádi vás navštíví i přímo ve vaší firmě. WNT sází na koncept total tooling = kvalita x servis².

Jak vypadá aktuální nabídka nástrojů pro třískové obrábění?

Buďme však trochu konkrétnější. Co najdete v portfoliu s desítkami tisíc položek? Jde o veškeré nástroje pro frézování závitů, vrtání, soustružení, vyvrtávání, upínání a další aspekty třískového obrábění. Ať už jde o závitníky, soustružnické nože, komponenty pro upínání obrobků a nástrojů, hss vrtáky, vždy se můžete spolehnout na vysoce kvalitní provedení. Veškeré nástroje prochází důkladnou kontrolou a do nabídky se dostávají pouze nejlepší výrobky. V souvislosti se službami stojí za zmínku systém tool-o-mat – automat na nástroje, který slouží jako prevence před výpadky ve výrobě.

Chcete-li se přesvědčit o tom, že spolupráce s WNT Česká republika vyplatí, neztrácejte čas a kontaktujte odborníky ještě dnes. Přehled nástrojů a jejich přesné technické parametry najdete na www.toolingcenter.com – e-shopu pro regisrované partnery.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.