WNT: Naprosto přesné nástroje pro třískové obrábění

WNT: Naprosto přesné nástroje pro třískové obrábění

Zabýváte se výrobou, jejíž podstatou je třískové obrábění? Pak jistě víte, že kvalita výrobků podstatně závistí na nástrojích. Musí být přesné a odolné. Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje stávající dodavatel, případě hledáte partnera, který je schopen zajistit mnohem efektivnější spolupráci a poskytne vám nadstandardní služby, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Zaměřili jsme se na činnost české pobočky mezinárodního koncernu WNT, který patří ke světové špičce v oblasti výroby obráběcích nástrojů. Proč byste měli zvážit spolupráci s WNT Česká republika s.r.o.? Důvodů je víc než dost a nejde jen o bohatou nabídku produktů, která čítá více než 45 000 položek!

Proč spolupracovat s WNT Česká republika?

WNT Česká republika funguje na tuzemském trhu od roku 2005. Koncept WNT sklízí úspěchy i v našich podmínkách, protože české výrobní firmy mají podobné požadavky jako zahraniční subjekty. Už dávno nejde jen o přijatelnou cenu nástrojů – zásadní roli hraje také expresní doba dodání a špičkový poradenský servis. Ten pro vás zajistí vysoce kvalifikovaní technici, kteří vám poradí s výběrem konkrétních nástrojů i optimálního výrobního postupu. Jsou k dispozici na telefonu a rádi vás navštíví i přímo ve vaší firmě. WNT sází na koncept total tooling = kvalita x servis².

Jak vypadá aktuální nabídka nástrojů pro třískové obrábění?

Buďme však trochu konkrétnější. Co najdete v portfoliu s desítkami tisíc položek? Jde o veškeré nástroje pro frézování závitů, vrtání, soustružení, vyvrtávání, upínání a další aspekty třískového obrábění. Ať už jde o závitníky, soustružnické nože, komponenty pro upínání obrobků a nástrojů, hss vrtáky, vždy se můžete spolehnout na vysoce kvalitní provedení. Veškeré nástroje prochází důkladnou kontrolou a do nabídky se dostávají pouze nejlepší výrobky. V souvislosti se službami stojí za zmínku systém tool-o-mat – automat na nástroje, který slouží jako prevence před výpadky ve výrobě. Chcete-li se přesvědčit o tom, že spolupráce s WNT Česká republika vyplatí, neztrácejte čas a kontaktujte odborníky ještě dnes. Přehled nástrojů a jejich přesné technické parametry najdete na www.toolingcenter.com – e-shopu pro regisrované partnery.

Publikováno: 15. 11. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: hss vrtáky | nástroje pro třískové obrábění | třískové obrábění