Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Za komunismu se dobře nežilo, jen ten plyn byl o něco levnější…

Ekonomická situace průměrné české rodiny není zrovna růžová a nezřídka kdy se setkáváme s radikálními názory, podle kterých jsme se měli lépe za minulého režimu. Jistě, kilo kuřecích řízků stálo 60 Kč a lednička s mrazničkou 3500 Kč. Zohledníme-li však tehdejší příjmy, ceny komodit nám tak růžové připadat nebudou. Jídlo, elektronika a i služby jsou dnes mnohem levnější. Zdražují pouze energie. Cena plynu i elektřiny rok od roku stoupá a nám nezbývá, než proti ní bojovat všemi dostupnými prostředky. Ideální zbraní proti úniku tepla je zateplení domu či výměna starých oken za plastová. Tato opatření si bohužel vyžádají poměrně vysoké vstupní investice. V případě, že v současné době nedisponujete dostatečným množstvím finančních prostředků, můžete alespoň změnit dodavatele.

Ušetřete několik tisíc za pár minut „práce“

Díky liberalizovanému trhu máme právo na změnu dodavatele, která nám může pomoci uspořit až několik tisíc korun ročně. V závislosti na velikosti vytápěného objektu pak samozřejmě i mnohem vyšší částky. Jakým způsobem však zjistit, zda je cena plynu Eon levnější, než kupříkladu RWE? Abyste se dopátrali k optimálnímu řešení, nebudete muset ztrácet čas hledáním informací z relevantních zdrojů. Stačí, když zabrousíte na portál www.usetreno.cz, kde se nachází podrobné srovnání všech dodavatelů. Součástí webu je šikovná aplikace s názvem kalkulátor ceny plynu. Vyplníte potřebné údaje, na jejichž základě vám program vypočítá nejvhodnější alternativu.

A co dál?

Samotný přechod k jinému dodavateli je ještě jednodušší, než samotné srovnání. Dodavatelé se snaží zákazníkům vyjít vstříc a provedou všechny administrativní úkony za ně. Díky usetreno.cz už nebudete muset uvažovat, zda se vyplatí plyn RWE, Eon, či od jiného dodavatele.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *