Reklama

Stříbrné mince

Stříbrné investiční mince a slitky nakupujte online na AuPortal.cz.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Cimbálka v Praze: Užijte si písně z Čech, Moravy i Slovenska

Chytlavá muzika je už odjakživa nedílnou součástí různých oslav a společenských událostí. Pokud i vy pořádáte nějakou akci, kde nesmí chybět živá hudba, máme pro vás tip na pražskou cimbálku.

Zkušení muzikanti zahrají nejoblíbenější lidové písně

Cimbálová muzika Vltava působí v Praze a jejím blízkém okolí, avšak po domluvě je možnost zajet i někam dále. Skupinu, která se skládá z pěti muzikantů, vede zkušený hudebník Petr Goryczky. Cimbálovka – Praha je tvořena partou moravských i slovenských hudebníků, již mají s hraním na různých akcích bohaté zkušenosti. Klienti se mohou těšit, že uslyší tradiční nástroje, jako jsou housle, viola, cimbál a kontrabas.
Cimbálka Vltava má repertoár složený z tradičních písní z Moravy, Čech a Slovenska. Jedná se o známé a mezi lidmi velmi oblíbené písničky, které si jistě pamatujete ještě z hodin hudební výchovy ve škole – Vínečko bílé, Když jsem šel z Hradišťa, V Hodoníně za vojáčka mňa vzali či třeba Čerešničky, čerešničky. Kompletní výpis písní naleznete přímo na webu skupiny, ale kromě lidovek a folkloru umí zahrát také folk, případně přeskočit do úplně jiného žánru.

Hudba pro jakoukoliv příležitost

Cimbálka v Praze je vám k dispozici prakticky pro jakoukoliv akci nebo událost. Lidé si tyto muzikanty zvou nejčastěji na svatby, rodinné oslavy, firemní večírky a akce, anebo různé košty vín a pálenek. Za dobu svého působení již kapela hrála v restauracích, hotelech, penzionech, chatách, festivalech, rodinných domech i lázních. Vždy záleží pouze na vzájemné domluvě s klientem, takže se nebojte říct svoji představu. Klient si také může vybrat, zda chce, aby muzikanti hráli v krojích, případně společenských šatech.
Mrkněte se na web cimbálovky, kde naleznete více informací a také různé ukázky z jejich vystoupení. Snáze si díky tomu budete moci udělat obrázek, zde se vám jejich projev zamlouvá, či nikoliv.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *