Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Vše, co jste chtěli vědět o make-upu

Co to vlastně make-up je, jak ho správně vybrat a jak se vyznat ve všech produktech, které kosmetické firmy nabízejí? To vám poradí tento článek. Zaměříme se na to, jak správně používat jednotlivé produkty a připomeneme si i další triky, aby váš make-up vypadal vždy skvěle.

Make-up

Stejně jako malíř potřebuje pro své malby plátno, vašim plátnem je tvář. Aby líčení bylo celistvé a vy jste vypadali upraveně, je vždy potřeba nanést make-up. Pokud s make-upem začínáte, doporučuje se použít bb krém. Je to takový kompromis mezi hydratačním krémem a lehkým make-upem.


Tip: Pokud hledáte odstín make-upu a stále se nemůžete trefit, naneste si trochu na hranu čelisti a rozetřete. Zde nejlépe odhadnete správný odstín své kůže, pokud ho totiž zkoušíte jen na ruce, nikdy se netrefíte do přesného odstínu, i když se vám může zdát, že kůže na rukou a na tvářích vypadá naprosto stejně.

Korektor
Součástí celistvého líčení je i
korektor, který se používá na zakrytí drobných nedokonalostí. Jedná se ty nedostatky, které make-upem nezakryjete, ale také vám pomůže zbavit se kruhů pod očima. Odstín vybírejte tak, aby byl světlejší než je váš make-up.


Tip: Korektor můžete použít i třeba pod oční stíny, aby lépe vynikla barva stínů a ty lépe držely na svém místě.

Pudr
U pudru máte dvě možnosti, buď si můžete vybrat pudr s pigmentem, který bude mít stejný odstín jako make-up nebo zvolte transparentní pudr, který je bílý. Bílý pudr je univerzálnější, jen musíte mít na paměti, že vaše pleť bude působit hodně světle a nikdy si nedávejte víc než jednu vrstvu.

Rtěnka

Pokud nejste zastánce klasických vysouvacích rtěnek existuje pro vás náhrada v podobě tekutých rtěnek. Ty na rozdíl od klasické rtěnky déle vydrží a v některých případech jsou i neslíbatelné. Součástí líčení však mohou být i lesky na rty nebo barevné balzámy.

Tip: Pokud nechcete mít obtisklou rtěnku na zubech existuje jednoduchý trik. Po aplikaci rtěnky vložte prst do úst, obemkněte ho rty a pomalu prst z úst vytáhněte. Zbavíte se tak přebytečné barvy z rtěnky, která by se vám obtiskla na zuby.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *