Jak pečovat o nehty?

Jak pečovat o nehty?

Devizou každé dámy jsou nejen krásné vlasy a pleť, ale také nehty. Připravili jsme pro vás několik praktických rad, díky kterým budou i vaše nehtíky atraktivní. Chcete se dozvědět, jak pečovat o nehty? V tom případě čtěte dál...

Kdy je nejvhodnější doba na stříhání a pilování nehtů?

Máte problém se zastřiháváním? Pokud vám stříhání nehtů nejde příliš od ruky, provádějte ho po teplé koupeli, kdy jsou nehty měkčí a méně náchylné k třepení či zlomení. Nechystáte-li se do koupele, ponořte si ruce na chvíli do teplé vody. Nehty nemusíte stříhat až k místu, kde srůstají s kůží, nechte si menší rezervu (cca 2 – 3 mm). Po zastřižení zapilujte ostré hrany, které by se vám mohly zaháknout a zatrhnout se. Pilujte pouze jedním směrem – v případě pilování oběma směry se mohou nehty roztřepit.
Tip: kvalitní a levné potřeby pro péči o nehty nabízí nehtová kosmetika na www.BeWoman.cz
Pilník na nehty

Jak předejít kousání nehtů?

Žádný lak nebo přípravek proti kousání nehtů bohužel není tak účinný jako pevná vůle. Pokud si nehty koušete, budete se muset přemoct a přestat s ním. Nebo problém vyřešte pomocí gelových nehtů. Krásné a zdravě vypadající nehtíky nebudete mít to srdce okousat.

Co by nemělo chybět ve vaší manikúrní taštičce?

Kromě manikúrních nůžek a nezbyntého pilníku, nezapomeňte ani na kvalitní výživu pro nehty. V případě křehkých a lámavých nehtů se neobejdete bez olejíčku, který zjemní suchou a popraskanou kůži kolem nehtů, posílí a zvlhčí nehtové ploténky a obohatí nehty o spoustu vitaminů a důležitých látek. Široké spektrum olejíčků najdete ve specializovaném e-shopu www.bewoman.cz za ceny již od 45 Kč. V kufříčku by neměly chybět ani speciální pomůcky na zatlačování přerostlé kůžičky, která by se správně neměla stříhat.

Sháníte kvalitní nehtovou kosmetiku za skvělé ceny?

Vraťme se však ještě na chvíli k výše zmíněnému e-shopu - nehtová kosmetika BeWoman. Právě zde totiž nakoupíte nejen nehtovou výživu, ale především široký sortiment potřeb pro domácí modeláž nehtů. Prodejce nabízí vysoce kvalitní UV gely, laky na nehty, UV lampy, pilníky, štětce, dezinfekci a další potřeby, bez kterých se neobejdete. Možná vás péče o nehty chytí natolik, že se jí budete chtít věnovat profesionálně – a proč ne, v e-shopu najdete kompletní vybavení kosmetických salonů. Nyní již víte, jak pečovat o nehty. Zbytek je jen na vás :-)