Reklama

Penzion Na náměstí

Rodinný penzion nabízí ubytování v selském stylu v srdci Slovácka.

ŽĎAS - průmyslové stroje

Spolehlivý výrobce kvalitních zařízení pro zpracování kovového odpadu

Přírodní produkty Phyteneo

Zbavte se běžných zdravotních obtíží pomocí přírodních přípravků.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Zajeďte si na skutečně levnou dovolenou

Pomalu, ale jistě se blíží Vánoce a jak to tak vypadá, nebudou na sněhu, ale na blátě. Pokud máte rádi ladovskou zimu, budete si muset vyjet někam na hory. Vánoce a silvestr na horách patří k vůbec nejkrásnějším zážitkům a nesejde na tom, zda vyrazíte někam do ciziny, nebo zůstanete věrní České republice. I u nás najdete mnoho luxusních hotelů a penzionů, které nabízí opravdu příjemný pobyt. Pro většinu z nás je však rozhodující cena. Ti z nás, kteří nešetřili, se budou na sněhové radovánky dívat jenom v televizi. Nebo ne?

 

Výhodné slevy na pobyty od NewGo.cz

 

Na dovolenou či kratší pobyt si lze zajet i za „hubičku“. Pokud sledujete aktuální trendy, jistě vám neuniklo, že vznikl bezpočet slevových portálů, které nabízí zájezdy, pobyty a zážitky za zlomek jejich ceny. Pokud si chcete zajet na skvělou dovolenou se slevou, můžete využít některou ze slev, které jsou inzerovány na portálu NewGo.cz. Web součástí jedné z největších cestovních agentur v České republice, NewTravel.cz a najdete na něm „pouze“ slevy pobyty, zájezdy a zážitky. Nemusíte tak prohledávat jiné slevové portály a probírat se nabídkami zlevněných pobytů a zájezdů, zde máte všechny slevy pohromadě.

 

Slevy, které se opravdu vyplatí

 

Pokud patříte k nedůvěřivým uživatelům, kteří za slevami vidí reklamní trik, pozorně si celou nabídku prostudujte. Zcela jistě dojdete k závěru, že tak hodně muziky Vám nikdo za tak málo peněz nedá. Respektive tak levné zájezdy a pobyty se jen tak nevidí. Užijte si letošní Vánoce a nezapomeňte portál NewGo.cz sledovat po celý rok. Neustále Vám přináší nové slevy, které je škoda nevyužít…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *