Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Zajeďte si na skutečně levnou dovolenou

Pomalu, ale jistě se blíží Vánoce a jak to tak vypadá, nebudou na sněhu, ale na blátě. Pokud máte rádi ladovskou zimu, budete si muset vyjet někam na hory. Vánoce a silvestr na horách patří k vůbec nejkrásnějším zážitkům a nesejde na tom, zda vyrazíte někam do ciziny, nebo zůstanete věrní České republice. I u nás najdete mnoho luxusních hotelů a penzionů, které nabízí opravdu příjemný pobyt. Pro většinu z nás je však rozhodující cena. Ti z nás, kteří nešetřili, se budou na sněhové radovánky dívat jenom v televizi. Nebo ne?

 

Výhodné slevy na pobyty od NewGo.cz

 

Na dovolenou či kratší pobyt si lze zajet i za „hubičku“. Pokud sledujete aktuální trendy, jistě vám neuniklo, že vznikl bezpočet slevových portálů, které nabízí zájezdy, pobyty a zážitky za zlomek jejich ceny. Pokud si chcete zajet na skvělou dovolenou se slevou, můžete využít některou ze slev, které jsou inzerovány na portálu NewGo.cz. Web součástí jedné z největších cestovních agentur v České republice, NewTravel.cz a najdete na něm „pouze“ slevy pobyty, zájezdy a zážitky. Nemusíte tak prohledávat jiné slevové portály a probírat se nabídkami zlevněných pobytů a zájezdů, zde máte všechny slevy pohromadě.

 

Slevy, které se opravdu vyplatí

 

Pokud patříte k nedůvěřivým uživatelům, kteří za slevami vidí reklamní trik, pozorně si celou nabídku prostudujte. Zcela jistě dojdete k závěru, že tak hodně muziky Vám nikdo za tak málo peněz nedá. Respektive tak levné zájezdy a pobyty se jen tak nevidí. Užijte si letošní Vánoce a nezapomeňte portál NewGo.cz sledovat po celý rok. Neustále Vám přináší nové slevy, které je škoda nevyužít…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *