Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Kde strávit Silvestr 2014? Dejte na naše tipy!

Ještě jste nenaplánovali ani letní dovolenou a už jste myšlenkami na konci roku? Není divu, čas letí jako voda a ani se nenadějeme a budeme slavit příchod nového roku. Nechcete-li nechat nic náhodě, naplánujte si (ne)tradiční oslavu Silvestra 2014 již nyní. Připravili jsme pro vás několik inspirativních tipů!

Silvestr na horách

Horská chata, zasněžené pláně, svetr s motivem jelena a spousta dobrého pití. Právě tak si představuje ideální oslavu konce roku drtivá většina Čechů a my jen přitakáváme. Silvestr na horách je nestárnoucí klasika, která nikdy neomrzí, nicméně si je třeba pospíšit s rezervací. Horské hotely, penziony a chaty většinou praskají ve švech a na poslední chvíli seženete pokoj jen s notnou dávkou štěstí. Chcete-li strávit konec roku na Slovensku, koukněte se po ubytování na Silvestra na www.kiskatravel.sk.

Skalní pařiči slaví dvakrát

Víte, co je ještě lepší, než oslava nového roku? Dvojitá oslava nového roku! Nemáte-li hluboko do kapsy, využijte datovou hranici kolem 180. stupně zeměpisné délky. Na jeho západní straně se rok chýlí ke konci, ale na východní mají tamní obyvatelé poslední den v roce teprve před sebou. Netradiční zážitek již okusilo mnoho celebrit, které pendlovali mezi jednotlivými ostrůvky v Pacifiku. Analogicky lze dvojitý Silvestr strávit i jinde (např. v Sydney a následně v Los Angeles), ale v takovém případě se musíte smířit s tím, že podstatnou část dne strávíte v letadle.

Jak se slaví ve Velkém jablku?

Není tajemstvím, že se v New Yorku slaví Silvestr velmi bouřlivě a to především v epicentru všeho dění – na legendárním náměstí Times Sqare. Chcete-li strávit konec roku se stovkami tisíc lidí a vidět na vlastní oči tzv. Kouli času – půltunovou svítící křišťálovou kouli, která s úderem půlnoci dosedne na své místo na střeše mrakodrapu One Times Square, máte šanci. Letenky do New Yorku seženete za pakatel a to samé platí i o ubytování. A prvního ledna se vydáte do obchodů, ve kterých začne povánoční výprodej!

Tak co vy na to? Pořídíte si zimní pneumatiky vhodné na jízdu na sněhu a vyrazíte do Tater, nebo si dopřejete exotický Silvestr? Je to jen na vás a my vám přejeme, abyste si poslední chvíle starého roku užili plnými doušky!