Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Zajímá vás kurzové sázení? Víme, kde najdete nejzajímavější tikety!

Kdo nesází, nevyhraje. To zní docela logicky, nebo ne? Patříte-li k příležitostným sázkařům, kteří doufají, že se na ně jednoho krásného dne usměje štěstí, něco bychom pro vás měli. Sázíte-li pravidelně každý den, pak je pro vás návštěva portálu tikety.cz povinností!

Úspěšní sázkaři nespoléhají na náhodu

Tikety.cz je nový portál, jehož prioritou je upozorňovat vášnivé sportovní sázkaře na nejzajímavější tikety. Jistě víte, že sportovní sázení není o náhodě (i když i ta často hraje významnou roli), ale především o komplexních znalostech daného sportu. V neposlední řadě i o vhodně zvolené strategii sázení, což spousta výherních tiketů potvrzuje.

Inspirujte se těmi nejlepšími

Vraťme se však k samotnému webu tikety.cz. Hlavní strana čítá seznam nejnovějších tiketů a to nejen výherních, ale i těch, kde k dosažení nemalé částky chyběl jen malý krůček. A bude-li vás pročítání nejzajímavějších tiketů bavit, nezapomeňte na archiv, kde najdete tikety z předešlých měsíců. Opravdu spousta inspirace a motivace pro sázkaře, kteří to se sportovním sázením myslí vážně…

Začátečníci ocení sázkařský slovník

Autoři webu nezapomněli ani na začátečníky, kteří se sportovním sázením nemají příliš mnoho zkušeností. Pro ně je jako stvořený „Slovník sportovního sázkaře“, který velmi srozumitelně vysvětluje termíny jako „AKO sázka (akovka)“, „sólo sázka“, „sázka na počet“ a další typy sázek. Nechybí ani informace o pohybu kurzů a pojištění sázky.

Sázíte i Sportku a hledáte aktuální výsledky?

Na své si přijdete i v případě, že sázíte Sportku. Portál tikety.cz totiž obsahuje také aktuální výsledky sportky, tabulku výher, předpokládané částky jackpotů a tabulku výher Šance.

Pozor! Cílem článku je informovat čtenáře o existenci webu, na který informuje o pozoruhodných sázkách – nikoliv nabádat ke kurzovému sázení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *