Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Kolik stojí dobrý svatební fotograf

Otázka, která snoubence obvykle trápí nejčastěji. Je to přirozené; potřebujete totiž kvalitního svatebního fotografa, který se potká s vašimi tužbami za přijatelnou cenu. Jak ale určit, která z přemíry nabídek se vám vyplatí? Dá se na fotografovi ušetřit? A které služby by měl za rozumný obnos peněz nabídnout? V tomto rychlém přehledu vám na otázky zkusíme odpovědět.

Cena svatebního focení se může odvinout od ledasčeho. V momentě, pokud nemáte reference od přátel, kteří vám mohou nejvěrněji reprodukovat vlastní zkušenosti, začnete nejspíš pátrat na internetu. Hesla „svatební fotograf Praha“, „Fotograf na svatbu Praha“ a podobné výrazy vám udělají obrázek o nabídkách, které lze využít. Nenechte se však ošálit planými slovy, důležité je seznámit se hlavně s těmi, jež získali nejlepší reference.

Cenové kategorie svatebních fotografů

Odtud můžeme fotografy dále dělit do třech kategorií – ti, kteří nabízí focení za 10 tisíc, za 20 až 30 tisíc a nad 30 tisíc korun. V první kategorii se setkáte jak s amatéry, tak s lehce zkušenými fotografy. Pokud mezi nimi nakonec najdete zkušenějšího fotografa, za podobnou cenu bude fotit pouze zlomek dne. Jedná-li se však o fotografa, jenž za takovou cenu nabízí focení celodenní, mějte na paměti, že mu tato cena pomalu nepokryje ani náklady. Buďte tedy, prosím, obezřetní.

Ve druhé kategorii se obvykle setkáte s fotografy, jejichž práce by měla být spolehlivá a bez kompromisů. Svatby znají, mají zkušenosti a praxi. S největší pravděpodobností si s vámi zjednají i předsvatební schůzku, kde se poznáte. Pokud se tak nestane, trvejte na ní, ať víte, do čeho jdete. Odměnou by vám měly být opravdu kvalitní a originální fotografie.

Kterákoliv nabídka nad 30 tisíc korun znamená, že jednáte s absolutním profesionálem, jehož služby jsou dokonalé a tudíž žádané. Problémem však může být jeho zaneprázdněnost. Stává se totiž, že může mít zaplněn kalendář i dva roky dopředu.

Náš tým Yorge Photo vám ceník, ve kterém si budete vybírat, nepošle. My bychom vás nejprve rádi poznali osobně a nabídli vám cenu na míru vašemu dni. Kontaktujte nás, sejděte se s námi na předsvatební schůzce a domluvme se tak, aby vám focení co nejvíce vyhovovalo.

Autor fotografie: Yorge Photography | www.yorge.cz

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *