Kolik stojí dobrý svatební fotograf

Kolik stojí dobrý svatební fotograf

Odtud můžeme fotografy dále dělit do třech kategorií – ti, kteří nabízí focení za 10 tisíc, za 20 až 30 tisíc a nad 30 tisíc korun. V první kategorii se setkáte jak s amatéry, tak s lehce zkušenými fotografy. Pokud mezi nimi nakonec najdete zkušenějšího fotografa, za podobnou cenu bude fotit pouze zlomek dne. Jedná-li se však o fotografa, jenž za takovou cenu nabízí focení celodenní, mějte na paměti, že mu tato cena pomalu nepokryje ani náklady. Buďte tedy, prosím, obezřetní.

Ve druhé kategorii se obvykle setkáte s fotografy, jejichž práce by měla být spolehlivá a bez kompromisů. Svatby znají, mají zkušenosti a praxi. S největší pravděpodobností si s vámi zjednají i předsvatební schůzku, kde se poznáte. Pokud se tak nestane, trvejte na ní, ať víte, do čeho jdete. Odměnou by vám měly být opravdu kvalitní a originální fotografie.

Kterákoliv nabídka nad 30 tisíc korun znamená, že jednáte s absolutním profesionálem, jehož služby jsou dokonalé a tudíž žádané. Problémem však může být jeho zaneprázdněnost. Stává se totiž, že může mít zaplněn kalendář i dva roky dopředu.

Náš tým Yorge Photo vám ceník, ve kterém si budete vybírat, nepošle. My bychom vás nejprve rádi poznali osobně a nabídli vám cenu na míru vašemu dni. Kontaktujte nás, sejděte se s námi na předsvatební schůzce a domluvme se tak, aby vám focení co nejvíce vyhovovalo.

Autor fotografie: Yorge Photography | www.yorge.cz

Publikováno: 03. 09. 2022

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam