Zaostřeno na měřidla: Bez kvalitních nástrojů nedosáhnete perfektního výsledku

Zaostřeno na měřidla: Bez kvalitních nástrojů nedosáhnete perfektního výsledku

Každý, kdo se pohybuje v oboru výroby, ať už jako profesionál nebo nadšenec, moc dobře ví, že alfou a omegou dokonalého výstupu jsou kvalitní nástroje. K základní výbavě patří kalibry a měřidla, která jsou nepostradatelnými pomocníky při celé řadě činností. Pokud v současné době hledáte spolehlivého dodavatele, obraťte se na renomovanou společnost Michovský-TOOLS s.r.o. Odborník na prodej nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovu vám nabídne víc než jen samotnou dodávku špičkového sortimentu.

Profesionální poradenství, slevy a rychlé dodání

Není snadné najít dodavatele, který je schopen zajistit i odpovídající servis a nadstandardní služby. V případě firmy Michovský-TOOLS však získáte skutečného partnera. Kvalifikovaní prodejci vám poskytnou odborné poradenství a doporučí vhodné řešení s ohledem na vaše individuální požadavky. Neméně podstatná je i vyřízení objednávek, které je díky skladovým zásobám velmi rychlé. Stálí zákazníci dostávají výrazné množstevní slevy a atraktivní akční nabídky.

Jaké nástroje najdete v nabídce?

Michovský-TOOLS se specializuje na dílenská měřidla pro strojírenské a a průmyslové využití. V nabídce najdete posuvná měřítka, která se v praxi využívají při měření vnějších a vnitřních průměrů. Některá měřidla disponují také hloubkoměrem. Nástroje jsou k mání v analogové i digitální podobně, vždy z vysoce kvalitních materiálů (posuvky z vysokojakostní oceli). Nedílnou součástí nabídky jsou také třmenové a odpichovací mikrometry (velmi přesná měřítka), dutinoměry, úhleníky. Válečkové měrky, prizma kostky, výškoměry a široké spektrum dalších nástrojů pro měření. Sortiment si můžete prohlédnout na www.meridla.cz, kde najdete detailní informace a technické parametry všech nástrojů.

Publikováno: 28. 11. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: posuvná měřítka