Hledáte kanceláře k pronájmu? Praha je ideální místo!

Hledáte kanceláře k pronájmu? Praha je ideální místo!

Mít kancelář v Praze se vyplatí hned z několika důvodů. Hlavní město je centrem obchodu a sdružují se v něm nejvýznamnější firmy. Již samotná přítomnost v „centru dění“ přináší spoustu příležitostí, o které byste byli jinde ochuzeni. Nemáte-li s hledáním vhodných prostor zkušenosti, máme pro vás perfektní tip. Neztrácejte čas a věnujte se tomu, co je pro vás nedůležitější – vlastnímu podnikání. S hledáním kanceláře vám pomohou odborníci z Pražské správy nemovitostí.

Koupit, nebo pronajmout?

Nabízí se však otázka, zda se vyplatí koupě, nebo pronájem kanceláře. V Praze je k mání nespočet nemovitostí, kancelářských prostor nevyjímaje a je téměř jisté, že se vám kancelář podaří sehnat za velmi příjemnou cenu. Přesto jde o nezanedbatelný náklad, který může firemní rozpočet zbytečně zatížit. Přihlédněte tak k tomu, že v dané lokalitě nemusíte setrvat příliš dlouhou dobu. Možná budete zanedlouho požadovat větší prostory, nebo se vydáte jinou cestou a kancelář nakonec nebudete potřebovat vůbec. V tomto ohledu je pronájem kanceláří výhodnější než koupě.

Kdo je PSN?

V úvodu jsme zmínili, že vám s hledáním kanceláře mohou pomoci profesionálové. Pražská správa nemovitostí neboli PSN působí na realitním trhu již od roku 1991 a zabývá se prodejem, ale také pronájmem vlastních nemovitostí. Portfolio společnosti zahrnuje byty, nebytové prostory i kanceláře. A to nejen v Praze, ale také na Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové, ve Slaném a Odolené Vodě. PSN je držitelem hodnocení ČEKIA Stability Award 2014 a patří mezi 2 % velmi stabilních firem v České republice. Co to znamená pro vás? Můžete se spolehnout na prvotřídní služby!

Jak najít ideální místo pro podnikání?

Po nové kanceláři se můžete poohlédnout i samí a to na portálu psn.cz. Vyhledávání je intuitivní a poté, co zadáte požadované parametry, se vám zobrazí všechny aktuální nabídky. Jednotlivé položky obsahují všechny důležité informace a pokud vás některá z nabídek zaujme, domluvíte se s realitním poradcem na prohlídce nemovitosti. Kontaktovat ho můžete prostřednictvím formuláře, e-mailem nebo telefonicky. Nebudete-li si vědět rady, nevadí. Kontaktujte realitního poradce i tak a sdělte mu své požadavky. Rád vám doporučí optimální řešení na míru. PSN pro vás zajistí kompletní servis se vším všudy a to za ceny, které vám jinde nenabídnou. Znáte snad jednodušší způsob, jak vyhledat kanceláře k pronájmu rychle a levně?

Publikováno: 28. 09. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: kanceláře k pronájmu v praze | pronájem kanceláře v Praze