Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kancelář

Hledáte kanceláře k pronájmu? Praha je ideální místo!

Mít kancelář v Praze se vyplatí hned z několika důvodů. Hlavní město je centrem obchodu a sdružují se v něm nejvýznamnější firmy. Již samotná přítomnost v „centru dění“ přináší spoustu příležitostí, o které byste byli jinde ochuzeni. Nemáte-li s hledáním vhodných prostor zkušenosti, máme pro vás perfektní tip. Neztrácejte čas a věnujte se tomu, co je pro vás nedůležitější – vlastnímu podnikání. S hledáním kanceláře vám pomohou odborníci z Pražské správy nemovitostí.

Koupit, nebo pronajmout?

Nabízí se však otázka, zda se vyplatí koupě, nebo pronájem kanceláře. V Praze je k mání nespočet nemovitostí, kancelářských prostor nevyjímaje a je téměř jisté, že se vám kancelář podaří sehnat za velmi příjemnou cenu. Přesto jde o nezanedbatelný náklad, který může firemní rozpočet zbytečně zatížit. Přihlédněte tak k tomu, že v dané lokalitě nemusíte setrvat příliš dlouhou dobu. Možná budete zanedlouho požadovat větší prostory, nebo se vydáte jinou cestou a kancelář nakonec nebudete potřebovat vůbec. V tomto ohledu je pronájem kanceláří výhodnější než koupě.

Kdo je PSN?

V úvodu jsme zmínili, že vám s hledáním kanceláře mohou pomoci profesionálové. Pražská správa nemovitostí neboli PSN působí na realitním trhu již od roku 1991 a zabývá se prodejem, ale také pronájmem vlastních nemovitostí. Portfolio společnosti zahrnuje byty, nebytové prostory i kanceláře. A to nejen v Praze, ale také na Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové, ve Slaném a Odolené Vodě. PSN je držitelem hodnocení ČEKIA Stability Award 2014 a patří mezi 2 % velmi stabilních firem v České republice. Co to znamená pro vás? Můžete se spolehnout na prvotřídní služby!

Jak najít ideální místo pro podnikání?

Po nové kanceláři se můžete poohlédnout i samí a to na portálu psn.cz. Vyhledávání je intuitivní a poté, co zadáte požadované parametry, se vám zobrazí všechny aktuální nabídky. Jednotlivé položky obsahují všechny důležité informace a pokud vás některá z nabídek zaujme, domluvíte se s realitním poradcem na prohlídce nemovitosti. Kontaktovat ho můžete prostřednictvím formuláře, e-mailem nebo telefonicky.

Nebudete-li si vědět rady, nevadí. Kontaktujte realitního poradce i tak a sdělte mu své požadavky. Rád vám doporučí optimální řešení na míru. PSN pro vás zajistí kompletní servis se vším všudy a to za ceny, které vám jinde nenabídnou. Znáte snad jednodušší způsob, jak vyhledat kanceláře k pronájmu rychle a levně?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.