Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Zapomeňte na chvíli na moře a vydejte se za poznáním

Máte zato, že létu a dovoleným nadobro odzvonilo? Naopak, s příchodem podzimu začíná ideální doba pro poznávací a poutnické zájezdy, před kterými jsme během letních měsíců upřednostňovali klasickou dovolenku v některé z přímořských destinací. Toužíte-li po poznání a návštěvě zajímavých míst, máte jedinečnou příležitost. Sbalte si jen to nejnutnější a vydejte se vstříc historickým památkám a kouzelným přírodním scenériím, kterých je všude kolem nás bezpočet. Inspirovat by vás mohlo široké spektrum zájezdů, které nabízí slovenská cestovka Desirea.

Jednodenní zájezdy si může dovolit každý

CK Desirea se chlubí vůbec nejširší nabídkou poutnických a poznávacích zájezdů na Slovensku a určitě si z ní vyberete i vy. Poznávací zájezdy jsou ideální volbou pro všechny, kteří si na dovolené chtějí nejen oddechnout, ale zároveň poznat cizí kulturu a architektonické skvosty. V nabídce nechybí několikadenní výlety po vyhlášených evropských lokalitách, stejně jak jednodenní zájezdy, které ocení především pracovně vytížení jedinci. Jednodenní výlety jsou finančně nenáročné a vhodné tak pro studenty a osoby v penzi, které si momentálně nemohou dovolit delší pobyt. I v případě krátkého výletu však můžete počítat se spoustou zážitků, což potvrzuje pečlivý výběr dstinací. Je jen na vás, zda se vydáte na vánoční trhy do Vídně, do termálních lázní v Budapešti či jiné vyhlášené evropské metropole.

Poznejte krásy Vatikánu, nebo některou z exotických destinací

Vraťme se však ještě na chvíli ke zmíněným poznávacím a poutnickým zájezdům. Ty se v posledních letech těší stále větší oblibě a s ní jde ruku v ruce i pestrá nabídka. S CK Desirea se dostanete do tradičních poutnických míst jako je Vatikán, Santiago de Compostela, Fatima, Lurdy, Izrael, ale také Mexiko, Indie nebo Somálsko. V případě leteckých zájezdů se odlétá z Bratislavy, Košic, Budapeště, Vídně, ale také Brna, Ostravy a z Prahy.

Detailní informace a aktuální ceníky všech nabízených zájezdů najdete na webu www.desirea.sk. S CK Desirea si můžete splnit sen o návštěvě místa, které je ve vašem hledáčku už dlouhou dobu. Ať už vyrazíte jednodenní zájezd, nebo mnohem delší pobyt, vždy se můžete spolehnout na zajímavý program a perfektní servis.

Foto: sxc.hu