Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Zapomeňte na zapomínání!

Zapomínáte často? Nejste sami, problémy s pamětí má drtivá většina lidí. Začíná to nevinně – nekoupíme jednu, nebo dvě položky z nákupního seznamu a nakonec zapomeneme zavolat důležitému klientovi. Jak je to možné, když jsme zrovna v nejlepších letech a do důchodu nám ještě nějaký ten pátek zbývá? Těžko říct, procesy, které se odehrávají v lidském mozku jsou velmi složité a vědecká veřejnost má hodně co dohánět, aby ho pořádně prozkoumala. Problémy s pamětí a koncentrací ovšem vyřešit můžeme. Existují přírodní přípravky, které podporují paměť a soustředění. Jsou určeny starším lidem, stejně jako studentům, vrcholovým manažerům a sportovcům. Pomoci mohou i vám. Jedním z takových produktů nese název DMAE a pochází z dílny české společnosti Vetrisol.

Potravinový doplněk, který z vás udělá Supermana?

Clark Kent byl jenom jeden a jeho superschopnosti užíváním doplňku stravy DMAE pravděpodobně nezískáte. I tak vám ale dimetylaminoetanol, tedy účinná látka jejíž zkratkou je přípravek pojmenován, udělá skvělou službu. Je bezkonkurenční přírodní cestou, která vám pomůže k zlepšení učení a odstranění únavy. Navíc zpomaluje stárnutí a podporuje libido. Jeho princip je jednoduchý a přitom geniální. Jednoduše geniální, chcete-li. Stimuluje produkci acetylcholinu a cholinu a navíc působí i jako jejich prekursor. Acetylcholin je látka, která má „na svědomí“ přenosy impulsů mezi nervovými buňkami a je proto životně důležitá pro fyzické i mentální funkce. Podle výzkumů trpí jejím nedostatkem až 75% populace a to i přes dostatečný příjem nutriční stravy.

Přestanete stárnout…tak rychle

DMAE není živá voda, ani elixír nesmrtelnosti. I přesto se díky němu budete cítit mnohem mladší. Působí jako antioxidant a deaktivátor volných radikálů a přeměňuje lipofuscin (buněčný odpad), který způsobuje stařecké a jaterní skvrny.

Takže ještě jednou, pro ty, co zapomněli. K čemu že je dobré „to“ DMAE? Podporuje paměť, pomáhá ke zvýšení IQ a mentální energie, zlepšuje náladu a zpomaluje procesy stárnutí. Navíc zvyšuje libido a pomáhá hyperaktivním dětem. Zázrak? Nikoliv, jen výsledek pečlivého výzkumu špičkových odborníků.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *