Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Zapomeňte na zapomínání!

Zapomínáte často? Nejste sami, problémy s pamětí má drtivá většina lidí. Začíná to nevinně – nekoupíme jednu, nebo dvě položky z nákupního seznamu a nakonec zapomeneme zavolat důležitému klientovi. Jak je to možné, když jsme zrovna v nejlepších letech a do důchodu nám ještě nějaký ten pátek zbývá? Těžko říct, procesy, které se odehrávají v lidském mozku jsou velmi složité a vědecká veřejnost má hodně co dohánět, aby ho pořádně prozkoumala. Problémy s pamětí a koncentrací ovšem vyřešit můžeme. Existují přírodní přípravky, které podporují paměť a soustředění. Jsou určeny starším lidem, stejně jako studentům, vrcholovým manažerům a sportovcům. Pomoci mohou i vám. Jedním z takových produktů nese název DMAE a pochází z dílny české společnosti Vetrisol.

Potravinový doplněk, který z vás udělá Supermana?

Clark Kent byl jenom jeden a jeho superschopnosti užíváním doplňku stravy DMAE pravděpodobně nezískáte. I tak vám ale dimetylaminoetanol, tedy účinná látka jejíž zkratkou je přípravek pojmenován, udělá skvělou službu. Je bezkonkurenční přírodní cestou, která vám pomůže k zlepšení učení a odstranění únavy. Navíc zpomaluje stárnutí a podporuje libido. Jeho princip je jednoduchý a přitom geniální. Jednoduše geniální, chcete-li. Stimuluje produkci acetylcholinu a cholinu a navíc působí i jako jejich prekursor. Acetylcholin je látka, která má „na svědomí“ přenosy impulsů mezi nervovými buňkami a je proto životně důležitá pro fyzické i mentální funkce. Podle výzkumů trpí jejím nedostatkem až 75% populace a to i přes dostatečný příjem nutriční stravy.

Přestanete stárnout…tak rychle

DMAE není živá voda, ani elixír nesmrtelnosti. I přesto se díky němu budete cítit mnohem mladší. Působí jako antioxidant a deaktivátor volných radikálů a přeměňuje lipofuscin (buněčný odpad), který způsobuje stařecké a jaterní skvrny.

Takže ještě jednou, pro ty, co zapomněli. K čemu že je dobré „to“ DMAE? Podporuje paměť, pomáhá ke zvýšení IQ a mentální energie, zlepšuje náladu a zpomaluje procesy stárnutí. Navíc zvyšuje libido a pomáhá hyperaktivním dětem. Zázrak? Nikoliv, jen výsledek pečlivého výzkumu špičkových odborníků.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *