Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Zbavte se akné jednou provždy

Červené tváře, zanesené póry, viditelné pupínky a po nich jizvy, které jen tak nezmizí. To vše je akné, které vás může nepříjemně potrápit, a to nejen v pubertě. Zkuste najít efektivní způsob, jak se akné zbavit. Poradíme vám, jak na to.

Analýza pleti

Víte o své pleti všechno tak, abyste jí věnovali dostatečnou péči se správnou kosmetikou? Analýza pleti vám pomůže zjistit, zda je vaše pleť suchá a dehydratovaná nebo naopak mastná se sklony k tvorbě akné. Dozvíte se, jak se chovat ke smíšené pleti a která místa na vašem obličeji patří k těm problematičtějším. Následně bude pro vás výběr kosmetiky jednodušší.

Pravidelné čištění pleti

Tvorba akné patří sice k pubertě, ale u mnohých zůstává ještě dlouhou dobu poté. Mnohdy to může být dáno genetikou, ale také nesprávným životním stylem. Pokud se chcete zbavit akné, snažte se o pravidelné čištění pleti. Zvolte například osvěžující tonikum, které pleti navrátí mladistvý vzhled a také pružnost. Vyzkoušejte čistící gely proti akné, stejně jako čistící séra proti akné.

Vyzkoušejte, co je pro vás nejlepší

Vyzkoušejte kosmetické přípravky, abyste zjistili, které z nich jsou pro vás ty pravé. Kromě čistících gelů se hodí i čistící pěny pro ranní i večerní péči. Zkuste nějakou dobu pleť s akné ošetřovat pomocí sady proti akné a již po prvním měsíci pravidelného používání si můžete všimnout změny. Skvělým způsobem, jak se zbavit jizviček po akné jsou například také vyhlazovací séra.

Pleťové masky

Proti akné vám poslouží i pleťové masky. Dopřejte si masku alespoň dvakrát týdně a spojte to s příjemným rituálem. Nebojte se napustit si horkou vanu, kde se póry horkem otevřou a následně pleť lépe vyčistíte. Případně si dejte masku před spaním a po dobu jejího užívání si třeba lehněte k oblíbenému filmu nebo si třeba přečtěte pár kapitol v rozečtené knize.

Užijte si beauty day

Pleťovou masku si můžete dopřát i s kamarádkou, sestrou nebo dokonce s partnerem, když si uspořádáte společný „beauty day“. Dopřejte si zaslouženou péči a rozmazlujte se. Vaše fungující a zdravé tělo i svěží a mladistvá pleť budou důkazem toho, že to děláte správně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *