Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Pojištění

Myslíte na svou penzi?

Našli jste si už alespoň krátkou chvíli na to sednout si a vážně pouvažovat o své budoucnosti? Ne v rámci několika týdnů, případně měsíců, ale budoucnosti v rozmezí několika desítek let: Pokud sledujete aktuální ekonomické dění v zemi, potažmo i celém světě, jistě velmi dobře víte, že finanční situace státu není dvakrát růžová. V praxi to vypadá tak, že současná mladá generace nebude mít nárok na zdaleka tak vysoké důchody, jak má generace současných penzistů. Státní kasa je, bůh ví proč, velmi chudá a na naše budoucí penze tam toho moc nezbude. Existuje několik reálných řešení, jak se s nízkými příjmy v důchodovém věku vypořádat. Jedním je odkládat si peníze někde bokem a druhým využít některý z fondů a peníze nejen odkládat, ale současně zhodnotit.

Penzijní připojištění nejen pro penzisty

Jedním z nejosvědčenějších způsobů, jak efektivně naspořit na důchod, je penzijní připojištění. Jedná se o oblíbený produkt, který dává svým účastníkům možnost se finančně zabezpečit v důchodu., ale také získat státní příspěvek. Ten se pohybuje v rozmezí 50 do 150 Kč měsíčně, v závislosti na výši vkladů zákazníků. Další výhody tkví v daňové úspoře, možného příspěvku od zaměstnavatele (který si může na oplátku ze svého daňového základu odečíst až 3% vašeho vyměřovacího základu). Někteří klienti ocení i doplňkové programy (zvýhodněné pojištění či spořící platební karty). Nevýhodou může být nemožnost pojistit vklady či manipulace s nimi.

Hledáte výhodné penzijní připojištění?

Pakliže se v problematice penzijního pojištění stále neorientujete, podívejte se po informacích na relevantních webech, jako je zacnisporit.cz, případně stránky příslušného ministerstva. Podrobně popsáno je zde nejen penzijní připojištění, ale také penzijní fondy. Jistě vás bude zajímat, jak co nejlépe vybrat ten nejvýnosnější – zkuste topsrovnani.cz a skrze jednoduchou aplikaci zjistíte, které penzijní fondy nabízí nejvýhodnější úročení a další doplňkové informace. www.TopSrovnani.cz, to je správná cesta k výhodnému pojištění.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *