Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Zima se blíží, pořiďte si mikroplyšové povlečení

Zima s sebou nese nejen změnu šatníku, ale také povlečení. Samozřejmě můžete nadále spát ve svém bavlněném, ale daleko více vás zahřejí jiné materiály. V minulosti to bývalo především froté, dnes se můžete zabalit do příjemného mikroplyšové povlečení, které vám připomene plyšového medvídka z dětství.

Mikroplyšové povlečení z vaší postele udělá příjemný hřejivý pelíšek, v němž budete rádi nejen spát, ale i relaxovat. Jen si dejte pozor, pokud máte už nyní problémy ráno vylézt z postele. S mikroplyšovým povlečením to totiž bude ještě složitější.

Pozor na rozdíly v terminologii

Až si půjdete vybírat nové povlečení na zimu, setkáte se s několika materiály. Flanel pravděpodobně znáte, v minulosti byl do chladných dnů doporučován. V současné době se upřednostňují mikroplyš a mikroflanel.

Mikroplyš se vyvinul z fleesového materiálu, je jemný, teplý a chundelatý. Postupem času se však začal ještě dále vyvíjet a zlepšovat, a tak vznikl mikroflanel. Oproti mikroplyši je jemnější a má větší hustotu vláken. Obvykle bývá i o něco dražší. Každopádně ani s jedním materiálem neuděláte chybu, jsou opravdu velmi příjemné. Není nutné jejich použití omezovat pouze na zimu, dá se využívat po celý rok kromě horkých letních nocí.

Začněte třeba mikroplyšovou dekou

Nejste si jistí, jestli by vám bylo příjemné spát v tak teplém a měkkém materiálu? Jestli s mikroplyšem již máte zkušenosti, pravděpodobně víte že ano. Pokud ne, investujte na začátku do mikroplyšové deky, a přesvědčte se.

Mikroplyš je nenáročný na údržbu

Nadšené z mikroplyše budou i maminky, tento materiál je totiž snadný na údržbu. Je rychleschnoucí, nepouští chlupy, nevytváří žmolky, a dokonce se nemusí ani žehlit. Už víte, na co využijete ušetřený čas?

Do mikroplyše je možné obléknout celou postel, vyrábí se také mikroplyšová prostěradla. Všechno sženete na e-shopu Českélůžkoviny.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *