Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Zimní zahrada – i vy můžete mít vlastní oázu klidu

Chcete si zvýšit komfort rodinného bydlení? Hledáte-li způsob, jak ozvláštnit a zvelebit dům, pořiďte si zimní zahradu. Ta vám pomůže rozšířit obytný prostor a přinese do prostředí, ve kterém žijete, více zeleně. Získáte prostor, ve kterém se budete moct věnovat svému koníčku – zahrádkaření – během celého roku a navíc přispějete k tepelné úspoře domácnosti. Jak je to možné? Jednoduše. I nevytápěná zimní zahrada poskytuje okolním prostorám tepelnou clonu a zamezí tak únikům velkého množství tepla. Vytápěná varianta vám umožní pěstovat celou řadu exotických rostlin, jako jsou fikusy, filodendrony, palmy, kávovníky či masožravé rostliny.

Na zahrádce i v zimě

Pokud je pro vás zima utrpěním a netrpělivě si odškrtáváte dny v kalendáři, bude pro vás zimní zahrada skvělým řešením. Možnosti využití však netkví jen v samotné zálibě v zahrádkaření. Zimní zahrady totiž představují ideální místo pro relaxaci a posezení s přáteli. Staří instalovat otopné zařízení a můžete v ní pobývat i když uhodí mrazy. Zahradu ocení i vaše děti, které získají prostor pro hry. Na hodnotě získá i vaše bydlení. Zimní zahrada představuje moderní architektonický prvek, který dá vašemu příbytku punc originality. Vžijte se do role zahradního architekta a přizpůsobte si svou oázu klidu k obrazu svému.

Prodlužte si koupací sezónu

Hledáte-li někoho, kdo vám realizuje zimní zahradu na míru, obraťte se na společnost DAGSTAV. Ta se mimo jiné vyrábí i zastřešení bazénů, pergoly, světlíky a ocelové konstrukce. DAGSTAV nabízí i méně tradiční řešení, jako je zastřešení kruhového bazénu. Chcete-li se koupat až šest měsíců v roce, neváhejte. Získáte dokonalou ochranu bazénu před nečistotami,ušetříte za chemii a předejdete riziku, že vám v nestřeženém okamžiku spadne do bazénu dítě nebo domácí mazlíček.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *