Zimní zahrada – i vy můžete mít vlastní oázu klidu

Zimní zahrada – i vy můžete mít vlastní oázu klidu

Chcete si zvýšit komfort rodinného bydlení? Hledáte-li způsob, jak ozvláštnit a zvelebit dům, pořiďte si zimní zahradu. Ta vám pomůže rozšířit obytný prostor a přinese do prostředí, ve kterém žijete, více zeleně. Získáte prostor, ve kterém se budete moct věnovat svému koníčku – zahrádkaření – během celého roku a navíc přispějete k tepelné úspoře domácnosti. Jak je to možné? Jednoduše. I nevytápěná zimní zahrada poskytuje okolním prostorám tepelnou clonu a zamezí tak únikům velkého množství tepla. Vytápěná varianta vám umožní pěstovat celou řadu exotických rostlin, jako jsou fikusy, filodendrony, palmy, kávovníky či masožravé rostliny.

Na zahrádce i v zimě

Pokud je pro vás zima utrpěním a netrpělivě si odškrtáváte dny v kalendáři, bude pro vás zimní zahrada skvělým řešením. Možnosti využití však netkví jen v samotné zálibě v zahrádkaření. Zimní zahrady totiž představují ideální místo pro relaxaci a posezení s přáteli. Staří instalovat otopné zařízení a můžete v ní pobývat i když uhodí mrazy. Zahradu ocení i vaše děti, které získají prostor pro hry. Na hodnotě získá i vaše bydlení. Zimní zahrada představuje moderní architektonický prvek, který dá vašemu příbytku punc originality. Vžijte se do role zahradního architekta a přizpůsobte si svou oázu klidu k obrazu svému.

Prodlužte si koupací sezónu

Hledáte-li někoho, kdo vám realizuje zimní zahradu na míru, obraťte se na společnost DAGSTAV. Ta se mimo jiné vyrábí i zastřešení bazénů, pergoly, světlíky a ocelové konstrukce. DAGSTAV nabízí i méně tradiční řešení, jako je zastřešení kruhového bazénu. Chcete-li se koupat až šest měsíců v roce, neváhejte. Získáte dokonalou ochranu bazénu před nečistotami,ušetříte za chemii a předejdete riziku, že vám v nestřeženém okamžiku spadne do bazénu dítě nebo domácí mazlíček.

Publikováno: 20. 08. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: ocelové konstrukce | pergoly | světlíky | zastřešení bazénů | zimní zahrady