Změna dodavatele energie = úspora až několik tisíc korun

Změna dodavatele energie = úspora až několik tisíc korun

Patříte-li mezi hrstku těch, kterým náklady za plyn a elektřinu nepřidělávají vrásky na čele, gratulujeme. Pokud si však lámete hlavu nad tím, jak nedílnou položku rodinného rozpočtu snížit, máme pro vás dobrou zprávu. Chcete-li ušetřit několik set až tisíc korun měsíčně, jednoduše změňte dodavatele. Ještě jste o možnosti, kterou využívá stále více spotřebitelů, neslyšeli?

Změna dodavatele plynu a elektřiny je snadná

Bojíte se komplikovaného administrativního procesu? Není důvod. Přechod na levnějšího dodavatele je snadný a rychlý a drtivá většina dodavatelů poskytuje komplexní zákaznický servis, v rámci kterého se o vše postará za vás. Ještě předtím ale budete muset najít nabídku, která se neodmítá. V podstatě stačí vyplnit jednoduchý dotazník na webu a další postup vám vysvětlí operátor příslušného dodavatele. Při hledání nového dodavatele energií budete zřejmě přihlížet především k celkové výši úspory. Nezapomeňte však na to, že neméně důležitý je i prozákaznický přístup a ochota řešit případné problémy. Cenu za odběr plynu a elektřiny zjistíte zdarma na webových stránkách vybraného dodavatele.

Který dodavatel plynu a elektřiny je nejlepší?

Dodavatelů energií je jako hub po dešti a vybrat si společnost, s jejímiž službami budete stoprocentně spokojeni, není snadné. My doporučujeme Global Energy, která se na českém trhu pohybuje od roku 2010 a nabízí velmi levné energie i v dobách, kdy většina konkurenčních subjektů zdražuje. Z výsledků nezávislých hodnocení je patrné, že se Global Energy stará o své klienty a poskytuje jim nadstandardní servis. Na www.globalenergy.cz najdete všechny potřebné informace, které byste měli o svém budoucím dodavateli vědět. Nechybí přesné ceníky (pro srovnání také za rok 2013) a detailní postup jak přejít k novému dodavateli. Ať už se rozhodnete pro Global Energy nebo pro jiného dodavatele, nemeškejte. Ušetříte až 25 % nákladů za plyn a minimálně 8 % za elektřinu. Tak proč platit více, když můžete ušetřit?

Publikováno: 23. 07. 2014

Kategorie: Energie

Autor: Adam