Znáte Moodo? Značka dámského oblečení konečně míří i do Česka!

Znáte Moodo? Značka dámského oblečení konečně míří i do Česka!

Co oblékají české ženy? Některé neváhají utratit majlant za kousky od originálních návrhářů, další pátrají v second handech, jiné jdou zlatou střední cestou. Tu u nás představují módní řetězce, jejichž kousky nosí většina české populace. Není to ale trochu nuda? Netoužíte po nějaké změně? Pokud ano, jistě vás bude zajímat příchod značky Moodo na český trh. Jestli jste konzervativní typ, který nerad zkouší nové věci, asi vás nepotěšíme. Značka Moodo se totiž snaží být originální: Ne však extravagantní, nemusíte se tedy bát, že byste v jejich kouscích pobouřili celé město.

Novinka od sousedů

Moodo má své kořeny v Polsku. Tam působí už pěknou řádku let, v zemi má přes stovku svých prodejen. Až nyní však expanduje do Česka. Možná víte, že se u nás prodává více polských značek. Velká spousta z nich je cílena spíš na dospívající a mladé. Moodo takhle omezená není. Zaměřuje se na všechny ženy nezávisle na věku.

K létu patří květiny

Na český trh vstupuje značka s letní kolekcí, což znamená, že aktuálně zakoupíte letní dámské šaty Moodo, trička či sukně. Střihy i barvy jsou vyladěné k dokonalosti. Oblečení působí velmi jemně a žensky. Podívejte se například na dámská trička Moodo a jistě si všimnete, jak často výrobce využívá motiv květin. Ten se k létu výtečně hodí, navíc podtrhuje ženskost.

Najdete i formální kousky

Dámským oblečením Moodo by si ženy mohly vybavit celou skříň. Nabízí totiž jak volnočasové kousky, tak elegantní oblečení. Pouzdrové sukně, saka či krajkované šaty budou parádní na svatbu i významnou pracovní schůzku.

Nakoupíte moderně online

Moodo u nás zatím nemá žádnou svou kamennou prodejnu, i když co není, může být. Aktuálně můžete jejich kolekce objevovat online. U nás ji prodává e-shop Different. Nabízí ji po boku mnoha světoznámých značek, jako jsou Calvin Klein či Desigual. Moodo se ve stínu takových velikánů rozhodně neztratí.

Publikováno: 02. 06. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam