Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Fresh půjčka – chcete si půjčit až 170 000 Kč bez registru a příjmu?

Sháníte peníze na nové zařízení do bytu, nový automobil nebo něco úplně jiného? V tom případě se vydejte do nejbližší banky. Stačí doložit potvrzení o výši příjmu, mít čistý registr a peníze vám za chvilku dorazí na účet… Počkat, vy snad nemůžete příjem doložit a navíc jste se v minulosti dopustili drobného prohřešku, který vaše jméno dostal na seznam rizikových klientů? Přesto nezoufejte a zamiřte do nebankovního sektoru.

Tvrzení, že nebankovní půjčky nejsou tak dobré jako bankovní produkty, je v dnešní době zcestné. Nebankovní společnosti se v bankám v mnoha směrech vyrovnají a přestože většinou nenabízí tak nízkou úrokovou sazbu, kontrují rychlostí vyřízení a dostupností. Příkladem budiž Fresh půjčka, v rámci které si můžete půjčit od 4 000 Kč do 170 000 Kč.

Fresh půjčka má velmi jasné podmínky. Nečeká vás zbytečné papírování (poskytovatel nevyžaduje potvrzení o příjmu a nelustruje v registrech) a peníze lze využít na jakékoliv účely. Vyplnění online žádosti netrvá déle než 5 minut a jakmile věřitel žádost schválí, okamžitě vám na účet pošle požadovanou částku. O půjčku mohou zažádat lidé se stálým zdrojem příjmu a to nejen zaměstnanci, ale také OSVČ a důchodci.

Splatnost Fresh půjčky se pohybuje mezi 12 až 84 měsíci a je tedy jen na vás, zda zvolíte kratší nebo naopak delší splátkový kalendář.

Fresh půjčka bez registru a doložení příjmu hned je ideálním řešením komplikované finanční situace pro každého, kdo si nechce komplikovat život zdlouhavým vyřizováním a navíc nevyhovuje kritériím pro získání bankovní půjčky. Máte-li o Fresh půjčku zájem, neotálejte se zasláním nezávazné žádosti. Kontaktuje vás obchodní zástupce, který vám rád zodpoví všechny dotazy.