Ekologická likvidace aut. Není to složité, a ještě vyděláte

Zbavit se auta, které už nepotřebujete, je pro mnohé velká překážka. Auto jim pak chátrá před domem, v horším případě je někde odstavené, takže až na něj někdo přijde, bude to majitele stát víc. Přitom ekologická likvidace aut není nic složitého. Podívejte.

Ekologická likvidace vozidel. Jak na to?

Když máte doma vrak, můžete si myslet, že o něj nebude zájem, a tak se nebudete snažit jej zbavit. Proč ale? Vždyť to auto je k vám přikované, musíte platit poplatky. Auto má své kódy, takže i když jej někde odstavíte, jako majitele vás najdou. Je lepší se auta zbavit, a ještě na tom vydělat. Ekologická likvidace vozidel je právě podporou šetrného zbavení se auta, jelikož s vraky, které nikdo nechce, je velký problém. Oslovte firmu, která se zabývá ekologickou likvidací vozidel. Můžete to udělat z pohodlí domova, kdy po internetu kontaktujete příslušnou firmu. Její pracovníci za vámi zdarma přijedou, podívají se na vůz, ohodnotí jej, a pokud se domluvíte, dostanete peníze přímo na ruku. Následně auto odtáhnou a na vás jen bude odhlásit auto z registru vozidel.

Likvidace auta za pár dní

Firma zajistí potvrzení o ekologické likvidaci vozidel, s nímž půjdete na onen registr, aby auto vyřadili ze systému. Údaje potřebné k vystavení tohoto potvrzení pošle firma právě na server Ministerstva životního prostředí MAISOH za vás. Jak budete mít potvrzení o ekologické likvidaci auta, zmizí z centrální evidence silničních vozidel na území ČR i v zemích EU. Posledním krokem je jen zrušení povinného ručení. Kdo vám poskytne takový komfortní proces? Společnost Zlikvidujauto.cz, jež se zabývá ekologickou likvidací vozidel v oblastech Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou a Tanvald. Ekologicky vám zlikvidují vozidlo a vyplatí až 10 000 Kč podle roku výroby, stavu a využitelnosti náhradních dílů vozidla. Pro vaše auto si sami přijedou, odtah do 100 km máte zdarma. Jak vidíte, likvidace auta není těžká, tak neplaťte naopak za vozidlo, které už neslouží.

Publikováno: 26. 06. 2023

Kategorie: Auto-moto

Autor: Lenka Mrázková