Skvělé tipy

Kam pro rehabilitační, ortopedická a masážní lehátka?

Bez masážního či rehabilitačního lehátka se neobejdou nejen nemocnice a soukromé ordinace, ale také maséři a fyzioterapeuti, provozovatelé wellness a kosmetických salónů. Vybrat správný model však není snadné a je třeba přihlédnout k plánovanému způsobu využití.

Lehátka pro maséry

Masážní lehátka jsou nedílnou součástí vybavení masérů. Musí být stabilní a zároveň velmi komfortní. Ideální je kombinace kovové konstrukce a příjemného lůžka. Nabídka čítá jednoduché typy s možností variabilního polohování a otvorem pro pohodlné uložení hlavy při masáži v horní části. Na své si však přijdou také náročnější maséři – pro ty jsou jako stvořená masážní lehátka s jedno nebo dvou motorovým pohonem a hydraulickým zvedáním výšky lehátka. Skládají se z několika členitých dílů, které lze libovolně polohovat. Dalším typem jsou speciální trakční lehátka s příjemným a snadno udržovatelným povrchem.

Lehátka pro nemocnice a ordinace

Vyšetřovací lehátka umožňují pohodlné uložení pacienta a snadný přístup lékaře k ošetřovaném místu. Sortiment vyšetřovacích lehátek zahrnuje různé typy, které jsou uzpůsobeny i pro specializované praxe. Kromě modelů s jednodušší konstrukcí jsou dostupné také jedno a dvou motorové varianty. Některá lehátka mají pojezdová kola pro jednodušší přesun.

Vyšetřovací lehátka umožňují polohování pacienta do sedu i lehu. Ovládání je snadné a slouží k němu ruční a nožní ovladače. Polohování je možné i v jednotlivých sekcích. Konstrukce je pevná, povrch příjemný na dotek a snadno čistitelný.

Kde seženete kvalitní lehátka za dobrou cenu?

Ať už máte zájem o masážní, kosmetická, vyšetřovací nebo ortopedická lehátka, poohlédněte se po nich u tradičního výrobce RESI spol s.r.o. Česká firma nabízí široké spektrum lehátek pro různé typy provozů. Nabídku najdete na www.resi.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *