Finance

Konsolidace půjček s GE Money Bank

Dostali jste se do situace, kdy jsou vaše měsíční splátky neúnosné? Bojíte se, že jim nebudete moci dostát? V tom případě bude pro vás efektivním produktem konsolidace půjček od GE Money Bank.

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček je efektivní nástroj, s jehož pomocí sloučíte půjčky do jedné, čímž získáte mnohé výhody, především se sníží vaše splátky, poplatky a je možné také prodloužit dobu splatnosti.

Vaše finanční závazky plynoucí z různých půjček, ale také kreditních karet či kontokorentů, budou zastřešené jedním výhodnějším produktem.

Vybírejte pečlivě banku či nebankovní společnost, u které budete konsolidovat. Od jejího výběru se odvíjí, na kolik budete s konsolidací spokojeni. Vhodným tipem je GE Money Bank, která začala poskytovat konsolidaci půjček jako první.

Konsolidace s GE Money Bank

Konsolidace půjček od GE Money Bank vám umožní splácet jen jednu výhodnější půjčku. Budete-li konsolidovat částku do 300 000 Kč, není zapotřebí mít ručitele. S ručitelem však můžete sloučit půjčky až do výše 600 000 Kč. Je možné konsolidovat bankovní i nebankovní půjčky, kreditní karty i kontokorenty u různých společností.

U GE Money Bank budete mít zdarma vyřízení konsolidace, možnost získat další peníze, možnost pojištění. Můžete si také lépe rozvrhnout dobu splácení. Tím si snížíte splátky a sami si zvolíte i nejlepší datum splátky. Celkově pro vás bude sloučení půjček velmi výhodné.

Abyste mohli tohoto nástroje využít, potřebujete mít příjem alespoň 5 000 Kč měsíčně a běžný účet u GE Money Bank. Z dalších podmínek je to jen plnoletost a trvalý pobyt v ČR.

Z dokladů si připravte občanský průkaz a dokumenty, které se týkají finančních závazků, které chcete konsolidovat.

Konkrétní zkušenost s Ge Money Bank

Alexandra (36):Konsolidaci mi doporučila kolegyně v práci, když jsem se jí svěřila, že manžel přišel o zaměstnání a zrovna v době, kdy splácíme čtyři půjčky najednou. Nejsou nijak velké, ale přesto dohromady tvoří částku, která se nám nyní s jedním platem a s dávkami z podpory nezaměstnanosti nesplácejí dobře. Nevěděla jsem, že jde půjčky sloučit a završující půjčku nastavit tak, aby bylo splácení pro nás snazší. GE Money Bank nám umožnila prodloužit si dobu splatnosti. Díky tomu jsou splátky úměrné a zvládáme je platit. Dokonce nás obchodní zástupce informoval o tom, že když budeme chtít půjčku splatit předčasně, bude to zdarma. Až si manžel najde práci, pravděpodobně této možnosti využijeme.“