Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Obchodní zástupce je jako žoldák. Vybudujte si armádu, která bude bojovat za váš byznys!

Máte vynikající produkty? Nabízíte kvalitní služby? Tak v čem je háček? Proč zboží nejde na odbyt a o služby není zájem? Odpověď vás možná překvapí, nicméně jde o holou pravdu. Úspěch závisí do značné míry na tom, jestli se vám podaří dostat se potenciálním zákazníkům pod kůži. Můžete mít spoustu vynikajících nápadů, ale pokud neumíte prodávat, pravděpodobně budete vždy balancovat na hranici průměrnosti. Jak z toho ven? Obraťte se na žoldáky, kteří se za vaši značku budou bít dnem i nocí. Potřebujete vynikajícího obchodního zástupce!

Obchodní zástupce, těžký chleba má

Obchodní zástupce to nemá jednoduché. Často se potýká s nezájmem, ne-li přímo averzí. Ty nejlepší to ale neodradí. Žoldáci, kteří mají obchodního ducha, empatii ke klientům a ctí strategii win-win, nakonec uspějí. A vy díky nim také.
Obchodním zástupcem nemůže být každý. Jde o nekonečný proces neustálého sebevzdělávání a rozvíjení. Žoldák musí být „splachovací“, neboť se nesetkává jen s pozitivními reakcemi. Opravdu to zvládnete, nebo pro vás bude efektivnější, když se spolehnete na opravdového profesionála? Jenomže kde ho hledat?

Naverbujte si žoldáka, který vám nastartuje byznys

Proč ztrácet čas, když to jde jednoduše. Obchodního zástupce najdete pomocí platformy Žoldáci.cz velmi rychle. Jde o službu, která zprostředkovává kontakt mezi obchodními společnostmi a zástupci. Stačí zadat nabídku, ve které specifikujete své požadavky. Čím přesněji, tím lépe. Nebojte se detailně popsat své produkty/služby, případně přiložit fotografie. Hned poté se vaše nabídka dostane do rukou obchoďákům, kteří přesně odpovídají vašim kritériím.

Tak co vy na to? Odrazíte se z mrtvého bodu, ve kterém jste uvízli? Služba Žoldáci.cz dává šanci každému, kdo hledá schopného obchoďáka. Něco nám říká, že se bez něj neobejdete ani vy…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *