Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Naučte se efektivně řešit problémy a řídit projekt

Máte potíže v osobním nebo pracovním životě a nevíte, jak změnit situaci k lepšímu? Hledáte způsob, jak dotáhnout projekt do finále? Jednoduchá rada zní – investujte do osobního rozvoje a sebevzdělávání. V rámci přednášek v podání zkušených odborníků se seznámíte s efektivním řešením a konečně se pohnete z místě. Ale co když nemáte čas ani chuť na dojíždění přes půl republiky? Vsaďte na virtuální kurzy, které jsou v posledních letech takříkajíc v kurzu. Dnes vám představíme virtuální kurzy, které najdete v nabídce agentury MotivP – přední poradenské a vzdělávací společnosti, za kterou stojí uznávaný odborník František hroník.

Co je to virtuální kurz a jaké jsou jeho výhody?

E-learningové neboli virtuální kurzy představují nejmodernější formu přednášek, které slouží k individuálnímu vzdělávání. Díky této formě výuky můžete vstřebávat informace v pohodlí kanceláře nebo z domova a to kdykoliv. Každým jednotlivým kurzem vás provede zkušený lektor, který dané problematice rozumí. Virtuální kurzy v nabídce agentury MotivP jsou po zakoupení k dispozici nastálo a budete si je moct přehrávat opakovaně.

Metoda „Kaizen“

Kurz Kaizen je vhodný pro ty, kteří se chtějí naučit řešit problémy. Máte-li za sebou několik reorganizaci firmy, pokus o redukci váhy nebo cokoliv jiného s žádným nebo neuspokojujícím výsledkem, pak je tato virtuální přednáška určena právě vám. Dozvíte se, co je to metoda Kaizen a jak vám může pomoct, jaké jsou nejčastěji důvody vašeho vyhoření, proč se vám nedaří zvýšit zisky firmy a spoustu dalších informací, díky kterým se konečně „rozhoupete“ ke změnám.

Metodika projektového řízení

Řídit důležitý projekt je náročné a ještě náročnější je ho úspěšně dokončit. Kurz Projektové řízení je koncipován tak, aby se posluchač dozvěděl všechny důležité informace pro efektivní vedení a dokončení projektu. Seznámíte se s výhodami a nevýhodami projektového řízení, s nejčastějšími problémy či s metodikou optimálního rozdělení týmu. Po absolvování kurzu budete schopni vést projekt tak, aby byli vaši nadřízení spokojeni s výsledky.

A to byla jen malá ochutnávka toho, co vás čeká v pestré nabídce virtuálních kurzů. Další zajímavé materiály najdete na www.motivp.com.

Foto: VectorOpenStock