Bydlení

Recenze: LevneObklady.eu aneb jak internetový prodejce zachránil krk jednomu obkladači

Pustili jste se do rozsáhlejší rekonstrukce a dostali jste se do fáze nakupování obkladů a dlažby? Výběr rozhodně nepodceňujte a naopak mu věnujte dostatek času. Vhodně zvolené obklady a dlažba nastolí v interiéru unikátní atmosféru. Což samozřejmě platí také naopak – nevkusná barevná kombinace dokáže celkový dojem pokazit. Zároveň si dejte pozor na kvalitu, protože i ta by měla být při nákupu rozhodující. A abychom vám výběr usnadnili, doporučíme vám specializovaného prodejce, u kterého budete nakupovat s úsměvem.

Na internetový obchod levneobklady.eu jsme nenarazili náhodou. Naopak se k němu váže zajímavý příběh, který si nemůžeme nechat pro sebe. Přihodil se nejmenovanému živnostníkovi (říkejme mu Josef), který se nevlastní vinou dostal do složitých existenčních problémů.

Obkladač Josef je šikovný a o práci nemá nouzi. Bohužel, jak už to v „jeho“ oboru bývá, někteří zákazníci platí málo a jiní si dávají s placením načas i několik měsíců. Jenomže alimenty nepočkají a exekuce na sebe nenechala dlouho čekat… Pepova situace byla o to komplikovanější, protože na něj tlačila nová přítelkyně. Odmítla si ho vzít, než své závazky uhradí.

Ale proč o tom píšeme? Josef dostal nabídku na dobře placenou zakázku. Jedinou pihou na kráse byla skutečnost, že ji musel realizovat ve velmi krátkém termínu. S kolegy u piva se vsadil, že práci odvede včas – a skutečně se mu to povedlo. Věděl, že na e-shop levneobklady.cz je spolehnutí.

Josef objednal obklady do koupelny a kuchyně, které sehnal za bezkonkurenční cenu. Vzhledem k tomu, že šlo o objednávku nad 9 000 Kč, nemusel platit poštovné. Materiál měl k dispozici obratem a výsledek předčil zákazníkovo očekávání. Dostal zaplaceno, vyrovnal dluhy a s úsměvem na tváři oznámil kamarádům, že vyhrál sázku. Zanedlouho poté se oženil.

Co z toho plyne pro vás? Ať už vás tlačí čas nebo jen sháníte obklady do kuchyně či koupelny levně, zamiřte na levneobklady.eu. Nebudete litovat!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *