Bydlení

Máte děravou střechu?

Vaše střecha již leccos pamatuje a zdá se, že přes ní zatéká? Přišel čas shodit starou sřešní krytinu a položit zbrusu novou. Otázkou však je, kterou krytinu vybrat. Nedělejte kompromisy, střecha je dlouhodobá investice a pokud si vyberete správně, nebudete muset řešit novou střechu několik dalších desítek let. Vyberte si tradiční střešní tašky Mediterran a budete velmi spokojeni. Zajímá vás, v čem je střešní krytina Mediterran tak výjimečná a proč byste si měli zvolit zrovna ji?

 

Střešní krytina Mediterran v sobě spojuje dlouholetou tradici společnosti a moderní technologie, které splňují náročné požadavky široké klientely. Střešní tašky Mediterran splňují technickou normu STN 490 a řadí se mezi nejlepší střešní krytiny na trhu. V současné době je v nabídce Mediterran pět základních tipů tašek. Jsou to krytiny Standard, Coppo, Danubia, Rundo a Zenit.

 

Díky přidané zoxidované barvě na povrchu tašek, je zabráněno negativním vlivům prostředí, které mohou způsobit předčasné chátrání krytiny. Firma poskytuje třicetiletou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzrornost. Díky téměř nenarušenému povrchu je nepravděpodobné, že se na taškách budou usazvoat mechy, jako na jiných střešních krytinách. Údržba tašek Mediterran je tak minimální.Vzhledem k tomu, že jsou tašky barevné v celém svém průřezu, nezmění se v průběhu let barva střechy.

 

Střešní tašky Mediterran jsou z betonu, materiáu, který se těší oblibě již několik tisíc let. Spolehněte se i vy na dlouholetou tradici tohoto materiálu a vsaďte na kvalitu tašek Mediterran. S vaší střechou budete navýsost spokojeni. Ceník střešní krytiny Mediterran naleznete na domovském webu mediterrancz.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *