Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Derivia – penzion v centru Brna, ve kterém o vás bude královsky postaráno

Důvodů, proč navštívit Brno, je nespočet. Moravská metropole je centrem všeho dění, střediskem kultury, zábavy a v neposlední řadě také perfektním výchozím bodem pro výlety po malebném okolí. Pokud jste dostali chuť na vyhlášené víno, chcete si „zapařit“ v některém z mnoha klubů nebo si jen zarelaxovat uprostřed čarokrásné přírody, neváhejte. A my vám prozradíme, kde najdete komfortní a přesto velmi levné ubytování!

Ubytování v domácké atmosféře

Vítejte v Penzionu Derivia aneb v jednom z nejlépe situovaných brněnských ubytovacích zařízení. Potrpíte-li si na přátelskou atmosféru, která evokuje domácí pohodu, pak jste na správném místě. Penzion v centru Brna – Derivia se nachází co by kamenem dohodil od všeho důležitého. Důležité instituce, zábavní a obchodní centra budete mít doslova na dosah ruky a přesto se vám dostane nezbytného soukromí.

Penzion Brno se chlubí příjemně vybavenými pokoji, ve kterých nechybí televize a možnost připojení na vysokorychlostní wi-fi. Přímo v penzionu působí zkušená fyzioterapeutka, která vám na požádání provede uvolňující masáž.

Potřebujete řidiče? Žádný problém!

Za zmínku však stojí i ostatní členové personálu, kteří vám rádi poradí tipy na výlety a v případě zájmu pro vás zařídí program od A do Z. O vaši pohodlnou a bezpečnou cestu se postará profesionální řidič, který vám svým vystupováním neudělá ostudu ani v případě důležité pracovní schůzky. Patřičná kultura oblékání a znalost anglického jazyka je pro něj samozřejmostí.

Objevte všechny krásy Brna a okolí

Zajištění výletů doporučujeme především těm, kteří do Brna vyrazí kvůli vínu. Dejte na doporučení místních a navštivte nejvyhlášenější vinné sklípky. Na své si však přijdou také milovníci historie, kteří touží po opěvování krás nejimpozantnějších kulturněhistorických památek.

Tak co vy na to? Necháte se během pobytu v Brně hýčkat? Svůj pokoj si můžete rezervovat na www.penzionderivia.cz.