Bydlení

Nejlepší instalatéři, hned po Mariovi a Luigim

Kapající kohoutek si většina z nás utáhnout dokáže. Mnohem horší je to s instalací nového umyvadla, wc, nebo nových rozvodů vody. V těchto případech se bez odborníka neobejdeme. Ten se nazývá instalatér a mezi jeho činnosti patří i plynoinstalatérské a topenářské práce. Zkrátka nic, do čeho bychom se měli pouštět bez dostatečných znalostí. Nejznámějšími instalatéry vůbec je duo italských bratrů Mario a Luigi. Se svou činností začali již v roce 1985, ale brzy se přeorientovali na záchranu princezen a boj s drakem Bowserem. V českých končinách patří mezi nejkušenější bratři Jiří a David Přechovi. Ti sice neputují světem Mushroom Kingdom, o to více se však věnují instalatérské činnosti.

Nejlepší instalatéři v Českých Budějovicích

Většina lidí si pod pojmem instalatérství České Budějovice představí právě firmu J & D Přech, kterou bratři založili již v roce 1996. Hlavní pracovní náplní je provádění montáží vodovodů, topných systémů, plynových rozvodů a domovní kanalizace a to nejen v rodinných domech a bytech, ale i provozech. Důvodů, proč si zvolit právě tuto instalatérskou dvojici je hned několik. O spokojenost svých zákazníků se nestarají sami, ale společně s dalšími 10 zaměstnanci, kteří pravidelně prochází množstvím školení a odborných konzultací. Samozřejmostí je perfektní vybavení, ať už se jedná o to klasickou, nebo nejmodernější techniku. V případě zájmu si můžete nechat vypracovat bezplatnou věcnou a cenovou nabídku se všemi specifickými položkami.

Komplexní instalatérské služby

Firma J & D Přech vás nikdy nenechá ve „štychu“. Kromě klasických instalatérských prací, jako je rekonstrukce a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček, rekonstrukce jader a sprchových koutů nabízí i topení České Budějovice a okolí. Topenářské práce zahrnují montáž ústředního topení, výměníkových stanic a kotelen, kompletní rekonstrukce ústředního vytápění, výměnu topných těles a plynových kotlů, ale i realizaci podlahového vytápění, tepelných čerpadel a solárních systémů. Služby firmy J & D Přech jsou jasnou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní instalatérství, topení a vytápění České Budějovice. Vše v termínu a bez navyšování předem stanovené ceny!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *