Bydlení

Sníte o krásné, odolné a cenově dostupné střeše?

Stojíte před rekonstrukcí střechy nebo stavbou nového domu a přemýšlíte nad tím, jak ušetřit, ale ne za cenu kompromisů vůči kvalitě? V první řadě si uvědomte, že úspora na nesprávném místě může způsobit spoustu problémů, což v případě střechy platí dvojnásob. Nesnažte se proto snižovat náklady za každou cenu, ale najděte ideální variantu, která je v poměru ceny a kvality bezkonkurenční. Nemůžete se rozhodnout? Vsaďte na české střešní krytiny SATJAM!

Kvalitní a zároveň cenově dostupná střecha je snem nejednoho z nás a je to právě společnost SATJAM, která tyto sny dokáže proměnit ve skutečnost. Těm, kteří mají o oboru stavebnictví alespoň nějaké povědomí, netřeba dodavatele střešních krytin, okapových systémů, trapézových plechů a spousty dalších výrobků představovat. Na tuzemském trhu se pohybuje téměř dvacet let a disponuje čtrnácti profilovacími linkami ve dvou výrobních závodech.

O kvalitách střešní krytiny SATJAM svědčí ocenění kvality Czech Made, které ji bylo uděleno v roce 2004 a to jakožto vůbec prvnímu dodavateli. V roce 2006 se firma připojila ke skupině Pruszynski Sp. Z o.o., který patří mezi největší evropské výrobce ocelových profilů. Všechny výrobní procesy podléhají přísným normám ISO a veškeré krytiny se vyrábí z vysoce kvalitního ocelového plechu od nejvýznamnějších hutí.

O prodej a komplexní zákaznický servis se stará hustá síť obchodních partnerů, mezi které patří téměř všichni čeští prodejci střešních krytin, ale také pět vlastních obchodních středisek. Detailní informace o všech typech krytin a dalších produktech, reference a kontaktní údaje najdete na webu www.satjam.cz.