Podtrhněte atmosféru interiéru vhodně zvoleným bytovým textilem

Podtrhněte atmosféru interiéru vhodně zvoleným bytovým textilem

Máte za sebou výmalbu, pořídili jste si nový nábytek, ale stále „to“ není ono? Hledáte-li způsob, jak interiér oživit a dát mu šmrnc, vsaďte na stylový bytový textil. I pro ten je v moderním bydlení místa dost a my vám prozradíme pár praktických tipů, které se vám budou hodit.

Kam s bytovým textilem?

Sortiment bytového textilu zahrnuje polštáře, přikrývky, prostěradla, deky, ale také ručníky, utěrky, chňapky a množství dalších výrobků, se kterými přicházíme do kontaktu každý den. A proto se vyplatí investovat do kvality, kterou oceníte i po delší době užívání. Vhodně zvolený bytový textil nesmí být jen krásný – vyžadujte špičkový materiál a snadnou údržbu. Nezapomínejte ani na zdánlivé maličkosti. Vždyť i ručním může zastat funkci interiérové dekorace. Stačí, když ho barevně sladíte s obložením koupelny. To samé platí o utěrkách – máte-li je v kuchyni na viditelném místě. A nemusíte přitom vymýšlet extravagantní kombinace, skvěle může vypadat i jednobarevný či decentně potištěný textil.

České výrobky ocení každý, nejen patrioti

Buďme konkrétnější. V případě zboží z nabídky velkoobchodní textilní galanterie a bytového textilu KOH-I-NOOR WALDES a.s. rozhodně nešlápnete vedle. Kořeny mateřské společnosti sahají do roku 1902 a jako jedna z mála se může pochlubit přívlastkem „ryze česká“. KOH-I-NOOR WALDES nabízí bytový textil pro celou domácnost, a to v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality. Za pozornost však stojí také další sortiment v podobě kojeneckého textilu (pleny, osušky, bryndáky, dečky…) a textilní galanterie. Zkušené švadlenky nedají na českou značku dopustit a pravidelně se zásobují knoflíky, krajkami, nitěmi, přízí, pletacími jehlicemi a spoustou dalších věcí, bez kterých by vlastní výroba textilií nebyla možná. Preferujete-li pohodlný online nákup z tepla domova, poohlédněte se po bytovém textil a galanterii na www.waldes.cz. V e-shopu seženete také horké novinky – například trendy příze lumio, které ve tmě svítí.

Publikováno: 21. 11. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: bytový textil