Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Vystoupení na maturák, které si budete pamatovat celý život

Maturitní ročníky středních škol mají plné ruce práce. V květnu je čeká zkouška dospělosti a tak jim nezbývá, než pilně studovat a pilovat nedostatky, které by jim mohli zabránit v úspěšném startu do nového života. I navzdory všem starostem se ovšem přeci jen na něco těší. Termín je sice individuální, ale téměř každá třída uspořádá rozloučení v podobě maturitního plesu. Jde o událost, kterou si většina studentů nenechá odepřít a obvykle se na ni těší i kantoři. Průběh maturáků má různý charakter a zpravidla nese v duchu skvělé zábavy. Scénky, představení a spousta historek, které se v rámci třídy v minulých letech odehrály. I vy již možná přemýšlíte, čím svůj velký večer okořeníte a zřejmě se inspirujete ročníky, které již mají večírek za sebou. Co byste však řekli tomu, kdyby si další ročníky braly příklad z vás?

Klaun Apo má místo nohou…skákací boty!

Sestavit program maturitního plesu není žádná věda, ovšem naplánovat večer tak, aby na něj účastníci nikdy nezapomněli, si vyžádá něco opravdu originálního. A znáte snad něco originálnějšího než akrobatické představení na skákacích botách? Ne, nebojte se – vy na nich samozřejmě dovádět nemusíte, ale můžete si na maturitní ples pozvat někoho, kdo na nich zvládne salta, přemety, roznožky a spoustu dalších akrobatických prvků.

Vystoupení na maturák od klauna Apo už ochutnalo mnoho maturantů a všechny o ní hovoří jen v superlativech. Propracovaná choreografie je skutečnou pastvou pro oči a chcete-li ostatní účastníky večera opravdu ohromit, neváhejte ani minutu. Můžete si vybrat některou z nabízených variant vystoupení a pro umocnění celkového dojmu z představení využít možnosti vystoupení dalších členů týmu HOPsej.cz. Klaun Apo není žádné ořezávátko a umí i takové kousky jako je skok saltem přes automobil a další triky, které vám vyrazí dech. Do představení navíc vtipnou formou vtáhne i samotné diváky. Další informace najdete na www.apo-vystoupeni.cz.

Koukněte se na vytoupení na maturitní ples hned teď

O kvalitách vystoupení, které může být součástí i vašeho maturiťáku, se ostatně můžete přesvědčit sami. Pusťte si následující video…

[embedplusvideo height=“365″ width=“450″ editlink=“http://bit.ly/1aEtlIq“ standard=“http://www.youtube.com/v/N0mZuYqiA3s?fs=1″ vars=“ytid=N0mZuYqiA3s&width=450&height=365&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=“ id=“ep2215″ /]