Volný čas

Vojna bude povinná, připravte se na ni v předstihu!

Všeobecná branná povinnost údajně velmi brzy dozná radikálních změn a vypadá to, že se jí nikdo z nás nevyhne. Tedy ono to zase tak horké nebude, ale proč se nehodit do formy ještě předtím, než vám vyšší šarže zavelí nástup? Nebo snad patříte k nadšencům, kteří se militantním hrátkám oddávají pravidelně a vítáte každou příležitost, kdy můžete vyrazit do lesa v khaki barvách? Tak, či onak, nabídka známého online armyshopu vás doslova uchvátí. Milovníci vojenství, trampové, chalupáři a rybáři – zpozorněte!

1armyshop.cz je zavedený online army shop, který nabízí… uff nastínit celý sortiment by vydalo hned na několik samostatných článků a proto se zaměříme na to nejdůležitější.

V armyshopu najdete kompletní sortiment pánského, dámského a dětského oblečení. To znamená vše od funkčních ponožek až po přesné repliky bojových helem. Ty vás sice neochrání před skutečnými projektily, ale jako ochrana před airsoftovou a paintballovou municí fungují perfektně.

Fajnšmekři, kteří se se s replikou nespokojí, by měli zbystřit u kategorie originálního armádního vybavení. Je libo originální zásahovou vestu, kterou používají čeští policisté? A co takhle originální helma, kterou používal příslušník bulharské armády během druhé světové války? Podobnými lahůdkami armyshop doslova přetéká…

Širokým spektrem military a outdoor oblečení ale nabídka teprve začíná. Na bojové výpravě se neobejdete bez pořádného batohu, kvalitního dalekohledu a možná se vám bude hodit i noční vidění. Základním kamenem vaší výbavy by ale měly být taktické boty, díky kterém vás neporazí ani extrémní terén. Na pláž se vám zase budou hodit stylové žabky v maskovacím provedení.

1armyshop.cz není Mekkou jen pro vyznavače armádního stylu, ale také pro ty, kteří si čas od času vyrazí do přírody a chtějí být připraveni na rozmary počasí a nástrahy, které na ně v divočině čekají. Zboží je skladem a budete ho mít doma obratem. Samozřejmostí jsou velmi nízké ceny, na které v kamenných army shopech nenarazíte.