Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Šperky vám rozzáří den

Šperky jsou skvělým doplňkem k různému typu oblečení, pozvednou celkový vzhled a doladí ho k dokonalosti. Pokud jsou navíc originální a zaujmou na první pohled.

Výběr podle oblečení

Letošní plesová sezóna sice není v plném proudu, krásné šperky ale nepatří jen na plesy. Naopak, mohou nám rozzářit i běžný den, záleží jen na tom, jak je sladit s oblečením. Správný výběr šperků dokáže ovlivnit celkový dojem, měli bychom mu proto věnovat dostatečnou pozornost. Honosné a výrazné šperky vyžadují spíše střízlivější oblečení, aby měly dostatek prostoru vyniknout. Jednoduché a čisté linie se hodí také ke šperkům s diamanty a dalšími kameny. Naopak pokud máme výrazné oblečení, šperky by měly být jen jemným doplňkem a nepřebíjet samotné oblečení. Jednoduchý pracovní kostýmek si tak bude rozumět s náušnicemi s diamanty, které jen decentně podtrhnou celkový elegantní vzhled. Drobnější a méně výrazné šperky je tak možné nosit každý den, pokud je vhodně nakombinujeme s dalším oblečením.

Originalita na míru

Cokoli se třpytí, přitahuje pohledy, což platí i pro šperky. Drahokamy se upravují speciálním brusem s mnoha ploškami, aby vynikl jejich lesk. Drahokamy jsou minerály ceněné pro své estetické vlastnosti, tedy nejen diamanty, ale i rubíny a další přírodní drahé kameny. Ty mohou být na šperku samostatně, nebo v kombinaci několika druhů. Oblíbené jsou šperky na míru, které se vyrábí přesně podle představ a stylu jejich budoucí majitelky nebo majitele. Výrobě předchází domluva a návrh, o který se postará odborník. Aby autorský šperk co nejvíce ladil s osobností nositele, musí být šperkař tak trochu psychologem a kromě představ a přání znát také životní styl, zájmy a koníčky pro vytvoření dokonalého návrhu.

Šperky mají mnoho podob, ideální je vybírat elegantní a nadčasové, nepodléhat krátkodobým módním trendům a výstřelkům.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *