Skvělé tipy

Začněte den s úsměvem na tváři. Zasmějte se těm nejlepším vtipům!

Vtipy jsou kořením života. A jen málokdo nezná alespoň jeden, který ho zaručeně pobaví i když ho už slyšel nejméně stokrát. Krátké zábavné vyprávění, které je založeno na dvojjazyčnosti, absurditě, paradoxu a úderné pointě, je nedílnou součástí konverzace již od nepaměti. Věděli jste, že první anekdoty a fóry byly již ve starých náboženských textech? Později se objevovaly i v kronikách a satirách. Samozřejmě se v nich neobjevovaly blondýnky a ostatní postavy, které jsou oblíbeným tématem současných vtipů.

Nejlepší vtipy o blondýnkách

Když už jsme je zmínili, měli bychom do placu přihodit pár opravdu povedených vtipů o blondýnkách.

Blondýnka se dostane před soud a advokát ji radí, aby na všechny otázky odpovídala ústně. Když se ji soudce zeptá, jestli byla svědkem nehody, odpoví:“Ústně!“

Blondýnka navštíví gynekologa a ptá se:“Pane doktore, v mé vagíně se objevují poštovní známky z Kostariky. Jak je to možné? Už jsem nasbírala celé album…
Doktor odpoví:“Vážená slečno… to nejsou poštovní známky, ale nálepky z banánů.“

Nejlepší vtipy o cikánech

Obětí vtipu může být každý. Autoři cílí vtipy na náboženství, povolání i etnické skupiny. Do kategorie nejpopulárnějších spadají i vtipy o cikánech, které si utahují z jejich postoji k práci.

„Ahoj Dežo, už sis konečně našel práci?“
„Samozřejmě, že ano. Ale jsem poctivý občan, tak jsem ji okamžitě vrátil.“

Cikán si chce v obchodě koupit jeden chleba. Prodavačka se ho ptá:“Chcete světlý, nebo tmavý?“
Cikán na to naštvaně:“Hej, neprovokuj…“

Na co si dát pozor při vyprávění vtipů?

Jak jsme již zmínili výše, vtip je součástí konverzace. A to často i mezi lidmi, kteří k sobě nemají příliš blízký vztah. Dobře načasovaný vtípek se postará o dobrou atmosféru, ale platí to i naopak. Předtím, než zbrkle vychrlíte sprostý nebo nevhodný vtip, odhadněte posluchače. Bude se mu váš humor líbit, nebo se naopak urazí?

Kde najdete ty nejlepší vtipy na světě?

Vtipy o blondýnkách, cikánech, policajtech, učitelích, o sexu… je jich spousta, ale kdo si je má všechny pamatovat? Ty nejlepší vtipy najdete na webu vtipy.net, který zásobuje český internet humorem již od roku 2004.