Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

11 pozitivních účinků erotické masáže

O tom, že má masáž pozitivní účinky, není pochyb. Ovšem erotická masáž tyto účinky ještě znásobuje a vysoce tak přesahuje obyčejnou klasickou masáž. Odhoďte stud a nechte se hýčkat. Vyberte si masáž, která bude vyhovovat právě vám, a nebojte se dosáhnout vyvrcholení.

1) Člověk, který má dostatek doteku a sexuálního uspokojení má v sobě jiskru a náboj, který mu pomáhá proplouvat životem s úsměvem a optimistickým pohledem. Neodpírejte si slast a pozvěte do svého života, jak něhu, tak vášeň.

2) Masáž působí na nervová zakončení a v těle tak vyvolává různé reakce. Tyto reakce nás dokážou uzdravit, spravit nám náladu a vyřešit fyzické i psychické problémy.

3) Tantra není jen obyčejnou erotickou masáží. Jedná se o duchovní cestu, která vám pomůže objevit svou ženskost a na muže má také pozitivní vliv.

4) Erotické masáže patří k těm nejstarším masážím vůbec. Poznejte sami sebe, najděte své erotogenní zóny a obohaťte svůj milostný život.

5) Pro milovníky vody a koupání je připravena mýdlová masáž. Před masáží si tak užijete péči nahřátou žínkou, kdy na vás masérka nanese mýdlovou pěnu a čeká vás příjemné uvolnění, aromaterapie a luxusní zážitek, který budete chtít zopakovat.

6) Masáž dokáže nejen snížit napětí, ale také zmírnit bolest, odstranit nespavost a dokonce eliminovat výbuchy vzteku a agresivity. Všechny silné pocity nechte rozpustit do vzrušení a užijte si nezapomenutelný orgasmus.

7) Erotika není jen o vyvrcholení, u velmi příjemné masáže jej můžete, ale také nemusíte dosáhnout. Vnímejte každý jednotlivý dotek a nechte tuto masáž prostoupit do svého vědomí.

8) Člověk vnímá všemi smysly. Tantra je tím ideálním způsobem, jak nechat své tělo vnímat vůně, zvuky, doteky a také příjemnou vizuální stránku. Zkoušeli jste se někdy nazí podívat do zrcadla a zamilovat se do svého těla?

9) Nejen erotická masáž vás dokáže změnit. Masáž má za úkol přeměnit nejen fyzické pochody v těle, ale pomáhá také nastartovat novou životní energii, léčí psychické problémy a funguje jako hnací motor.

10) Po dlouhém a náročném dnu, kdy jste se v práci ani v domácnosti nezastavili, pro sebe nemůžete udělat nic lepšího než si dopřát masáž celého těla. Spolu s oblečením ze sebe svléknout všechny své starosti a pocítit tu lehkost a komfort. Zkuste si užít také svou nahotu.

11) Vyzkoušejte zajímavou Nuru masáž. Tato japonská masáž je jedinečná a velmi smyslná. Masérka vám na tělo nanese speciální gel a bude po vašem nahém těle klouzat svým nahým tělem. Tento zážitek vás naprosto omámí.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.