Svatební šaty na zahradní svatbu

Plánujete zahradní svatbu a přemýšlíte, jaké šaty vybrat, abyste nepůsobila příliš honosně, protože chcete mít svatbu především v pohodovém stylu, ale na druhou stranu chcete ve svůj svatební den zazářit? Přečtěte si více o tom, jaké svatební šaty budou na zahradní svatbu ty nejlepší.

Vyhněte se flitrům a přehnanému zdobení

Pokud chcete být na zahradní svatbě oblečená tak akorát, doporučujeme Vám vynechat třpytivé flitry a další přehnaná zdobení, jako jsou velké blyštivé kamínky okolo dekoltu. Vysoce zdobené šaty se hodí spíše na svatbu na zámcích a jiných honosných panstvích.

Jemná elegance je trefou do černého

Nezapomínejte na to, že byste stále měla vypadat jako nevěsta a působit elegantně. Vhodné je sáhnout po hladkých svatebních šatech bez zbytečného zdobení, ve kterých budete působit nejen elegantně, ale také uvolněně.

Krajkové šaty jsou vhodnou variantou

Ráda byste přece jen něco zajímavějšího než jen hladké šaty? Sáhněte po krajce. Existuje velké množství krajkových vzorů, jistě se vám tak podaří najít ten pravý. Pokud máte ráda květiny, zvolte krajku s květinovým vzorem, která Vaše šaty zvýrazní a zároveň vykouzlí dokonalý zahradní look.

Jste romantička? Sáhněte po voláncích!

Jestliže máte ráda volánky, budou pro vás ideální volbou na svatebních šatech. Šaty obzvláštní a dodají jim zajímavý šmrnc. Pokud však půjdete do volánkových šatů, vyvarujte se zbytečnému krajkovému či jinému zdobení. Hladké šaty s volánky budou dostatečně zajímavé a přímo ideální pro vaši zahradní svatbu.

Vyberte takové šaty, ve kterých se budete cítit dobře

Ať už jsou trendy jakékoliv, myslete vždy na to, že byste se ve svých svatebních šatech měla cítit dobře a měly by vám padnout jako ulité. Vyzkoušejte více možností nebo si nechte ušít svatební šaty na míru.

Domluvte si nezávaznou konzultaci v pražském zakázkovém krejčovství KayaTheTailor, která Vám navrhne podle vašich přání takové svatební šaty, ve kterých se budete cítit ve svůj den D opravdu výjimečně.

Publikováno: 18. 10. 2023 / Aktualizováno: 21. 10. 2023

Kategorie: Móda

Autor: Adam