3 tipy na příslušenství, bez kterého se váš vůz neobejde

3 tipy na příslušenství, bez kterého se váš vůz neobejde

Ať už berete automobil jen jako dopravní prostředek, který vás dopraví do cíle, nebo ho pokládáte za nejlepšího přítele a neváháte „pustit žilou“ za nejrůznější vylepšováky, máme pro vás několik tipů. Příslušenství, které dnes zmíníme, by nemělo v moderním voze chybět a pokud jste, ve snaze ušetřit, v příplatkové výbavě dané položky nezaškrtli, napravte to!

1. LED světla pro denní svícení

Vzpomínáte si na dobu, kdy řidiči nemuseli povinně svítit i přes den? Je to již pár let, co jsme si nar nařízení zvykli a většina z nás už na světla nezapomíná. A když svítit, tak pořádně, což LED světla pro denní svícení zvládají bravurně. Máte-li starší automobil, který byl vyroben v době před „LED boomem“, pořiďte si diodová světla a rázem budete nepřehlédnutelní i za snížené viditelnosti. LED diody jsou úsporné a jejich životnost je obdivuhodná. K mání jsou v mnoha designových provedeních a jistě najdete typ, který bude vašemu autu slušet.

2. Parkovací asistent

Další z oblíbených příplatkových položek, který se stále častěji objevuje i ve standardní výbavě, je parkovací asistent. Nevíte, oč kráčí? Asistent má podobu soustavy senzorů, které připevníte na nárazník. Budete-li se během parkování blížit k překážce, upozorní vás alarm na displeji, který si připevníte na přístrojovou desku. Jednoduché a přitom geniální, nemyslíte? Parkovací senzory vám ušetří spoustu nervů a dost možná i peněz za karosářské práce.

3. Autorádio

Pokud vám pod kapotou dřímá osmiválec, pak se bez autorádia objedete. Ale jak přehlušit nekultivovaný motor, který má svá nejlepší léta za sebou? Udělejte si radost autorádiem, který pojme váš mp3 přehrávač a nabídne vám spoustu zajímavých funkcí. Argument, že v autě „nějaké“ autorádio máte, neobstojí. Vy se přece nespokojíte s něčím, co v žádném případě neodpovídá dnešním standardům. A že jsou hodně vysoké!

Publikováno: 24. 06. 2014

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: led světla pro denní svícení | levný parkovací asistent