Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Studium oboru Multimediální tvorba je „v kurzu“. A na soukromé střední škole ARCUS je ještě atraktivnější!

Kam po „základce“? Ať už jde o vás, nebo vašeho potomka, výběr rozhodně nepodceňujte. Vždyť je to právě střední škola, která má na budoucím uplatnění na trhu práce zásadní podíl. Je logické, že vyžadujete to nejlepší a proto jsme se zaměřili na soukromou Střední školu cestovního ruchu ARCUS, s.r.o., konkrétně na obor „Multimediální tvorba“. Zajímá vás, v čem je pražský vzdělávací ústav jiný než většina ostatních středních škol a proč studovat právě multimediální tvorbu?

Proč studovat právě Multimediální tvorbu?

Kde jinde začít, než u toho, pro koho je studijní obor Multimediální tvorba určen. V podstatě pro každého, kdo má kladný vztah k moderním technologiím a touží po kreativním a dobře placeném zaměstnání. Zní to až moc růžově? V tom případě se informujte o aktuálním stavu trhu práce. Poptávka po programátorech, graficích, marketingových specialistech a vůbec po odbornících s kvalifikací v daném oboru, je velmi vysoká.

V rámci čtyřletého denního studia budou žáci navštěvovat následující odborné a profilující předměty:

 • výpočetní technika
 • management multimediální tvorby v cestovním ruchu
 • marketing
 • dějiny výtvarné kultury
 • výtvarná tvorba
 • písmo a figurální kresba
 • prostorová tvorba
 • multimediální technologie
 • digitální fotografie a animace
 • tvorba a správa webových stránek
 • multimediální tvorba
 • design
 • AutoCAD

Mimo to si žáci již v 1. ročníku zvolí dva cizí jazyky, o jejichž výuku se postarají také rodilí mluvčí. V nabídce je angličtina, němčina, španělština, francouzština a ruština. Zájemci mohou v rámci studia složit zkoušky a získat certifikáty FCE a CAE.

Z výše uvedeného přehledu je zřejmé, že absolventi oboru Multimediální tvorba budou disponovat odbornými znalostmi, které jim vydláždí cestu k žádaným pracovním pozicím, jakožto i dalšímu studiu na vysoké škole.

Studenti získají teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti

Střední škola cestovního ruchu ARCUS si však zakládá především na praxi. Studenti se v průběhu studia zúčastní zajímavých akcí a dostanou spoustu příležitostí k aplikaci nově nabytých vědomostí. Za zmínku stojí účast na činnosti vlastní cestovní kanceláře ARCUS. Například na tvorbě nového katalogu, vylepšování webových stránek, budování marketingového plánu, tvorbě propagačních videí a grafiky a podobně.

Žádný obor, byť velmi atraktivní, by nebyl záživný bez přičinění učitelů. Na pražské soukromé střední škole vyučují lektoři s mnohaletými zkušenostmi a v neposlední řadě také externí odborníci z praxe a vysokých škol. Kantoři upřednostňují individuální přístup a dávají žákům prostor pro seberealizaci.

Co byste měli vědět o škole?

Střední škola ARCUS byla založena v roce 1993 a v současné době disponuje moderním zázemím, které je studentům plně k dispozici. Špičkově vybavené počítačové a multimediální učebny, sportovní areál, přístup k internetu a veškerému vybavení – to je jen drobný výčet výhod, které studium Multimediální tvorby činí ještě příjemnějším.

Samozřejmostí jsou pravidelné rodičovské schůzky, v rámci kterých se rodiče dozví informace o prospěchu svých potomků, a to i písemným hodnocením ve všech předmětech. Klasifikace, ale také přehled o absenci, je k nahlédnutí také na internetu.

Pokud vás studium Multimediální tvorby zaujalo, ale vidíte problém v dojíždění, buďte bez obav. Pro mimopražské studenty je připraveno ubytování.

Výše školného na jeden rok činí 28 900 Kč a zahrnuje učebnice a pomůcky. Všem studentům je při nástupu zapůjčen tablet Apple iPad mini a navíc mohou využít neodolatelné slevy na další produkty Apple u společnosti iStyle, se kterou ARCUS spolupracuje.

Chcete se dozvědět konkrétnější informace o předmětech, průběhu studia či přijímacích zkoušách? Najdete je na www.arcus9.cz.

ARCUS

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.