Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

4 tipy na free to play hity

Prozraďte nám svou představu o dokonalém létě. Dovolená v Thajsku? Relaxace na horách? A co takhle nepřetržitá herní pařba v přítmí vašeho pokoje? Zabedněte se, přisuňte ledničku tak, abyste ji měli na dosah ruky a ponořte se do hraní propracovaných online her, které si můžete zahrát zcela zdarma ve svém prohlížeči. Dnes se budeme soustředit na strategie a navrch přidáme tip na MMORPG. Máte se na co těšit!

Desert Operations

Desert Operations neboli operace v poušti. Pod tímto názvem se skrývá oblíbená a úspěšná strategie, ve které se vžijete do role velitele základny a… budete ji rozvíjet, budovat infrastrukturu, nové jednotky a samozřejmě dobývat nepřátelská území. Cesta k úspěšnému cílí je trnitá a nezbude vám, než těžit šest rozličných surovin a taktizovat. Mezi neocenitelné pomocníky patří špióni, kteří vám prozradí stav vašich protivníků. Jsou drazí, ale jejich služby se vyplatí. Online strategie má velmi rychlý spád a budete mít co dělat, abyste s nepřáteli udrželi tempo!

Desert-Operations-2-580x358

OGame Simulator

Boje neutuchají, ale tentokrát se nepodíváte do vyprahlé pouště, ale rovnou do vesmíru. Vašim úkolem bude objevit místo vhodné pro vybudování fungující základny, těžba vzácné temné hmoty a jak už to tak bývá, tak i okupace sousedních území. V prvé řadě ale budete muset zajistit, aby byla vaše mateřská základna obranyschopná. Stejně jako v Desert Operations, i ve strategii OGame Simulator platí, že kdo zaváhá, skončí špatně. Pokud jste milovali StarCraft, nenechte si tuto onlinovku ujít!

ogame-580x290

Rail Nation

Dost bylo krveprolití, tedy alespoň na chvíli. V Rail Nation se nepodíváte ani do pouště, ani do vesmíru a dostanete do rukou železniční společnost. Chcete-li, aby prosperovala, budete muset vybudovat fungující síť železnic, zásobit obyvatele měst zbožím a postupně vylepšovat vlakový park. Rail Nation vám nesežere příliš mnoho času a stačí, když během dne věnujete pár minut nastavení dalších úkolů a zkontrolujete, jestli všechno šlape jako hodinky. Jde o perfektní oddechovku, která je pro vlakomily a milovníky her typu Transport Tycoon nutností.

Rail-Nation-hra-3-580x310

4Story

Dost bylo strategického plánování. Poslední tip jsme věnovali 4Story – populární MMORPG s roztomilou anime grafikou. A co od ní čekat? V podstatě jde o klasickou fantasy hříčku s poměrně slušným příběhem, propracovaným systémem vývoje postavy a spoustou kvalitních nepřátel. Stačí si vybrat hrdinu, který přísluší k jedné ze tří ras, zvolit povolání (od bojovníka až po mága) a pustit se do nekonečných bojů. Přesně tohle ale od fantasy MMORPG čekáme, nebo ne? Zahrajete si ji na 4Story.name.

4Story-580x435