6 super tipů, jak být úspěšnější na Airbnb

6 super tipů, jak být úspěšnější na Airbnb

Provedli jste registraci bytu na Airbnb, ale namísto zástupu hostů čekajících na ubytování právě u vás, zeje vaše bydlení prázdnotou? Není divu, krátkodobý pronájem je vysoce konkurenční obor. Abyste na Airbnb vydělali, musíte být o krok před ostatními. Připravili jsme pro vás 6 zaručených tipů, díky kterým posunete hostitelství na vyšší úroveň. Nezapomeňte, že záleží i na maličkostech!

1. Osobní přivítání

Hosty vždy osobně vítejte a buďte ohleduplní k jejich potřebám. Někteří dorazí vystresovaní z nového prostředí, jiné by raději po příletu strávili chvilku sami – proto se vždy zeptejte, zda je vše v pořádku a jak jim můžete pomoct. Určitě neodmítnou drink na přivítanou. Abstinentům připravte čaj nebo kávu

2. Pomoc se zavazadly

Superhostitel se předem zeptá i na takový detail, jako je počet zavazadel. Pokud host dorazí se třemi kufry, jistě se mu bude hodit pomoc. Bude-li to ve vašich časových možnostech, neváhejte dojet na pomoc.

3. Rychlá prohlídka

Hosté jistě ocení, když jim názorně ukážete, kde najdou ručníky, jak používat pračku apod. Pokud z nějakého důvodu nejste přítomni (např. když se s hosty domluvíte na vyzvednutí klíčů ve schránce), nezapomeňte jim na stole zanechat podrobný manuál.

4. Tematická relaxační hudba

Když hosté vstoupí do vašeho bytu, překvapte je hudbou. Vybere žánr, který koresponduje s charakterem domácnosti – umocníte tím atmosféru. Jen hudbu nepouštějte moc nahlas.

5. V jednoduchosti je krása

Specialisté na správu krátkodobého pronájmu z Let Me Inn věří, že nejúspěšnější jsou hostitelé, kteří dodržují několik základních pravidel. Nemusíte hosty zahrnovat dárky a dělat ze své domácnosti rezidenci. Stačí ji udržovat čistou a prostornou – o takové je na Airbnb největší zájem.

6. Nevíte si rady?

Pokud váš příjem z krátkodobého pronájmu neroste i navzdory veškeré snaze, nechte si poradit o zkušených odborníků z Let Me Inn. Zákazníci, kteří jim svěřili správu Aibnb, teď vydělávají o 20-50 % více.

Publikováno: 31. 01. 2019

Kategorie: Finance

Autor: Adam