Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Bezpečnostní plachta ochrání bazén před nečistotami a zabrání pádu dětí i domácích mazlíčků

Také se slzou v oku vzpomínáte na letošní léto? Určitě jste si ho užívali. Dovolená u moře, výlety na hory a samozřejmě nekonečná relaxace v zahradním bazénu. Nebo jste se snad koupání zcela nenabažili? Z vodních radovánek vás možná vytrhla chladná nebo brčálově zelená voda, ale i to se dá efektivně a zároveň velmi levně vyřešit. Stačí, když vodní plochu zakryjete plachtou. Inspiraci najdete u společnosti TERMOBAZÉNY s.r.o., která se na výrobu plachet specializuje a je jediným českým výrobcem, jehož výrobky disponují patentem na bezpečnost a nosnost.

Nenápadné, vysoce odolné a cenově dostupné

TERMOBAZÉNY s.r.o. plachty na bazén vyrábí téměř deset let a jejich vysokou kvalitu a prvotřídní vlastnosti jistě oceníte i vy. V současné době si můžete vybrat ze dvou typů bezpečnostních plachet, které jsou vyztuženy nosnými trubkami. Leží na okrajích bazénu a v posunu jim zabraňuje ukotvení do dlažby. Plachty jsou díky speciální vnitřní struktuře velmi pevné a jsou vhodné pro nadzemní obezděné, částečně zapuštěné i zapuštěné bazény všech typů a tvarů.

Plachta
Bazénová plachta od společnosti TERMOBAZENY je díky vyztužení neskutečně pevná.

Jednou z výhod plachty je fakt, že na rozdíl od zastřešovací konstrukce nenarušují kolorit zahrady. Podstatná je samozřejmě i jejich zhruba třetinová cena. A pokud se ptáte, proč jsou označovány jako „bezpečnostní“ – nezabraňují totiž jen pádu nečistot, ale také lidí. Máte-li malé děti nebo domácí mazlíčky, pak pro ně nezakrytá vodní plocha představuje velké riziko. A je to právě bezpečnostní plachta, která jejich případnému pádu zabrání.

Modely UNIVERSAL i SOLAR nabízí vysokou míru bezpečnosti, velmi dobré termoizolační vlastnosti (mezi vodní hladinou a plachtou vzniká tepelný polštář), chrání bazén před nečistotami a zaručí vám nižší spotřebu chemie. A v čem tkví rozdíl? Model SOLAR je průsvitný a napomáhá k prohřívání vody.

Plachta Solar
Plachta SOLAR vodu nejen chrání, ale také ohřeje.

To nejlepší pro váš bazén

Ucelenou produktovou nabídku společnosti TERMOBAZÉNY s.r.o. najdete na webových stránkách www.termobazeny.cz. Najdete v ní nejen plachty, ale také další zakrývací a zastřešovací systémy, bazénové lemy a dlažby, terasová prkna a příslušenství pro snadnou údržbu bazénu. Něco nám říká, že příští koupací sezónu rozjedete ve velkém stylu! 🙂