Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Bezpečnostní plachta ochrání bazén před nečistotami a zabrání pádu dětí i domácích mazlíčků

Také se slzou v oku vzpomínáte na letošní léto? Určitě jste si ho užívali. Dovolená u moře, výlety na hory a samozřejmě nekonečná relaxace v zahradním bazénu. Nebo jste se snad koupání zcela nenabažili? Z vodních radovánek vás možná vytrhla chladná nebo brčálově zelená voda, ale i to se dá efektivně a zároveň velmi levně vyřešit. Stačí, když vodní plochu zakryjete plachtou. Inspiraci najdete u společnosti TERMOBAZÉNY s.r.o., která se na výrobu plachet specializuje a je jediným českým výrobcem, jehož výrobky disponují patentem na bezpečnost a nosnost.

Nenápadné, vysoce odolné a cenově dostupné

TERMOBAZÉNY s.r.o. plachty na bazén vyrábí téměř deset let a jejich vysokou kvalitu a prvotřídní vlastnosti jistě oceníte i vy. V současné době si můžete vybrat ze dvou typů bezpečnostních plachet, které jsou vyztuženy nosnými trubkami. Leží na okrajích bazénu a v posunu jim zabraňuje ukotvení do dlažby. Plachty jsou díky speciální vnitřní struktuře velmi pevné a jsou vhodné pro nadzemní obezděné, částečně zapuštěné i zapuštěné bazény všech typů a tvarů.

Plachta
Bazénová plachta od společnosti TERMOBAZENY je díky vyztužení neskutečně pevná.

Jednou z výhod plachty je fakt, že na rozdíl od zastřešovací konstrukce nenarušují kolorit zahrady. Podstatná je samozřejmě i jejich zhruba třetinová cena. A pokud se ptáte, proč jsou označovány jako „bezpečnostní“ – nezabraňují totiž jen pádu nečistot, ale také lidí. Máte-li malé děti nebo domácí mazlíčky, pak pro ně nezakrytá vodní plocha představuje velké riziko. A je to právě bezpečnostní plachta, která jejich případnému pádu zabrání.

Modely UNIVERSAL i SOLAR nabízí vysokou míru bezpečnosti, velmi dobré termoizolační vlastnosti (mezi vodní hladinou a plachtou vzniká tepelný polštář), chrání bazén před nečistotami a zaručí vám nižší spotřebu chemie. A v čem tkví rozdíl? Model SOLAR je průsvitný a napomáhá k prohřívání vody.

Plachta Solar
Plachta SOLAR vodu nejen chrání, ale také ohřeje.

To nejlepší pro váš bazén

Ucelenou produktovou nabídku společnosti TERMOBAZÉNY s.r.o. najdete na webových stránkách www.termobazeny.cz. Najdete v ní nejen plachty, ale také další zakrývací a zastřešovací systémy, bazénové lemy a dlažby, terasová prkna a příslušenství pro snadnou údržbu bazénu. Něco nám říká, že příští koupací sezónu rozjedete ve velkém stylu! 🙂