Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Ac stroje s.r.o. – opravdový odborník na tlakovou techniku

Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitní tlakové techniky, který nepatří mezi pouhé prodejce, ale nabízí komplexní portfolio služeb včetně instalace a servisu? Obraťte se na Ac stroje s.r.o., která se zabývá prodejem, instalací a servisem kompresorů, generátorů, hydraulických agregátů a hydraulického, pneumatického nářadí a motorového ručního nářadí, ale také demoličních robotů a dalších nástrojů. Důvodů. Proč zvolit právě Ac stroje, je hned několik. Prodejci i technici mají v oboru letité zkušenosti a rádi vás při výběru vhodného zařízení nasměrují správným směrem. Vybraný stroj si na víc můžete nechat dopravit až na místo určení, kde bude uveden do provozu.

Ac stroje si zakládá na kvalitě a právě proto v nabídce nechybí průmyslové kompresory Atlas Copco a Almig. Modely jsou přizpůsobeny tak, aby stoprocentně splnily svou funkci a vzhledem k širokému spektru variant lehce najdete kompresor, který by plně vyhovoval vašim požadavků. Samozřejmostí je i kompletní příslušenství v podobě sušičů, odvaděčů kondenzátu, filtrů apod.

Vzhledem k povaze zařízení se kompresor neobejde bez údržby a servisu a i s těmito požadavky se můžete na techniky z Ac stroje s důvěrou obrátit. Společnost disponuje plně vybavenými dílnami, které umožňují vše od servisu až po generální opravy motorů a hydraulických strojů. Méně náročné opravy však technici se svou perfektně vybavenou mobilní dílnou zvládnou i u vás. Díky množství náhradních dílů, které si společnost drží skladem, může garantovat velmi rychlý servis.

Za zmínku stojí také nabídka vysoce kvalitního a spolehlivého pneumatické nářadí, ve které nechybí ani ruční sbíjecí a bouchací kladiva Atlas Copco. Ruční kladiva nachází využití pro široké spektrum činností a to při stavebních a zemních pracích, stavbě silnic a železnic, ale také v rámci technické údržbě komunikací a dalších oborech. Ac stroje nabízí hydraulické, pneumatické motorové nářadí.

A co když v místě výkonu práce nebude k dispozici elektrická energie, případně nebudete chtít riskovat časté výpadky? Ac stroje vyřeší i tento problém a to za pomocí elektrocentrály. V nabídce najdete elektrické generátory Atlac Copco a Endress s různými výkony, které patří mezi absolutní špičku ve své cenové kategorii. Více na www.acstroje.cz.