Acema má novou tvář. Nebankovní půjčky doporučuje Martin Dejdar

Acema má novou tvář. Nebankovní půjčky doporučuje Martin Dejdar

Životní cesty jsou spletité a nikdo nemůže stoprocentně říct, že nikdy nebude potřebovat finanční injekci. Pokud jste dostali do situace, ze které vám pomůže jen citlivě zvolený úvěr, máme pro vás dobrou zprávu. I v nebankovním sektoru narazíte na renomované poskytovatele, v jejichž portfoliích najdete kvalitní úvěry. Příkladem budiž stálice na nebankovním trhu – společnost ACEMA Credit Czech a.s.. Rychlé nebankovní půjčky bez doložení příjmů poskytuje již 16 let a nyní ji reprezentuje nová tvář.

Chcete půjčku u férové společnosti? Máte ji mít!

V minulosti byl tváří Acemy Zdeněk Srstka. Kvalitu úvěrů nyní garantuje Martin Dejdar. Osobnost takového formátu by samozřejmě nepropůjčila své jméno někomu, kým si není stoprocentně jistá. O kvalitách nebankovní společnosti však hovoří dobré reference klientů, špičkový zákaznický servis a celková otevřenost. Poskytovatel nic netají a dává zájemcům k dispozici veškeré informace a dokumenty online. Dalším indikátorem kvality je prvenství v testu nebankovních úvěrů na iDNES.cz. acema

Půjčit si může každý, dokonce i lidé bez prokazatelného příjmu

Co se týče webových stránek společnosti, mají nový, přehlednější design. Žádost o nebankovní půjčky je ještě jednodušší a rychlejší než doposud. Pro zájemce je připravena půjčka na cokoliv od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč se splatností až na 20 let. Dle těchto parametrů je zřejmé, že si zájemce o půjčku může nastavit měsíční splátku tak, aby nijak výrazně nezatížila rodinný rozpočet. Pozor, šanci mají také žadatelé se záznamem v negativním registru dlužníků. Zkrátka nepřijdou ani lidé, kteří nemohou nebo nechtějí doložit výši příjmu. Acema nabízí půjčky bez registru a doložení příjmu. Předběžné schválení trvá jen několik minut a peníze lze využít na cokoliv. Ať už sháníte peníze na nové bydlení, auto nebo luxusní dovolenou, nikomu se nebudete muset zpovídat. Společnost Acema jedná férově a neúčtuje si žádné skryté poplatky. O celkové splatné částce budete informováni ještě předtím, než podepíšete smlouvu. Odpovědi na případné dotazy vám ochotně prozradí profesionální poradce. Projde s vámi celou smlouvu a vysvětlí vše, čemu nebudete rozumět.

O společnosti Acema

Společnost Acema patří k nejvýznamnějším poskytovatelům zajištěných úvěrů v České republice. Na trhu je již od roku 2000 a významný mezník nastal v roce 2012 vstupem zahraničního investora. Jen málokterý poskytovatel nebankovních úvěrů nabízí tak kvalitní a komplexní servis. Acema se řídí etickým kodexem půjčování a dbá na dodržování etických a právních norem. V nabídce nebankovních úvěrů najdete také půjčku na rekonstrukci, podnikatelský úvěr a konsolidaci půjček. Více informací a možnost bezplatné kalkulace najdete na www.acema.cz.