Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Akustická studie – první krok ke snížení nadměrného hluku

Podle zákona je každý zaměstnavatel povinen zajistit zdravé prostředí pro zaměstnance a zároveň se postarat o to, aby se výrobní procesy neprojevovaly negativně i v okolním prostředí. Mezi časté nešvary, které musí řešit nejen provozovatelé průmyslových závodů, ale také stavební firmy apod., patří nadměrná hladina hluku. Tu dokáží snížit protihlukové desky a panely, nicméně ještě před tím, než dojde k jejich instalaci, je nezbytná akustická studie.

Komplexní portfolio služeb souvisejících s měřením hluku a realizací odhlučnění, se zabývá společnost SAI ATIS s.r.o. Akustická studie SAI ATIS má za účel vyhodnotit stávající hladinu hluku a je základem pro kvalifikované rozhodnutí o dalším postupu. Podle výsledných hodnot je vypracován návrh realizace protihlukového opatření, které může mít podobu akustických krytů, protihlukových stěn a zástěn, rezonátorových tlumičů hluku, tepleně-akustických izolací a dalších prvků.

Měření hluku od SAI ATIS se provádí také po samotné realizaci a výsledky jsou porovnávány s původními hodnotami.

Společnost SAI ATIS se v oboru pohybuje řadu let a spolupracuje pouze s prověřenými subdodavateli v rámci ČR i jiných evropských států. Ke každé zakázce přistupuje individuálně a vždy řeší konkrétní problém. Realizace protihlukového opatření probíhá v místě zdroje hluku nebo v místě jeho šíření. Specialisté vždy dbají na to, aby bylo maximálně efektivní a to i při zachování přijatelné cenové hladiny.

Protihlukové systémy, které SAI ATIS realizuje, jsou konstruovány tak, aby eliminovaly jakékoliv rušivé zvuky, nezávisle na typu jejich zdroje. Montáž je rychlá a lze je umístit kdekoliv i bez nutnosti náročných úprav. Samozřejmostí je instalace tlumičů hluku ve vnitřních prostorách.

Máte-li zájem o měření hluku, vypracování akustické studie, nebo kompletní služby včetně realizace, neváhejte odborníky ze SAI ATIS kontaktovat. Působí v rámci celé České republiky a rádi vám zodpoví na všechny otázky. Více na www.sai-atis.cz.